دلایل ثبت شرکت در تهران ویلا

برخی از افراد در صورت داشتن کسب و کاری، می‌خواهند تا بیزینس رسمی‌تر و قانونی‌تری داشته باشند. از طرفی برای اینکه اگر در تیم یا گروهی چند نفرِ فعالیت شریکی صورت گرفته است. برای برخی موارد نیاز است که ثبت شرکت صورت بگیرد. از مهم‌ترین دلایلی که برای ثبت شرکت همیشه مورد صحبت است، داشتن نظارت به تمام اجرای کسب و کار است. از طرفی برای اینکه شما در میان اداره جات اعتبار خوبی کسب کنید و یا در میان برخی از سازمان‌ها بتوانید از نام خود و کسب و کارتان اسمی معتبر و رسمی ببرید نیاز است ثبت شرکت کنید.

در برخی از مسائل حقوقی، همواره داشتن شرکتی ثبت شده در حوزه کاری و یا بیزینستان، شما را آر سایر رقبا یک قدم جلوتر می‌سازد. در قسمت زیر برخی از موارد کلی برای دلیل ثبت شرکت در تهران ویلا را نوشته‌ایم:

 1. کسب و دریافت اعتبار هویتی حقوقی بالا برای کسب و کار در داخل کشور و خارج کشور
 2. ایمن شدن سهم و دارایی هر فرد در برابر خطراتی چون ورشکستی و …
 3. قابلیت دریافت وام و تسهیلات بانکی زیاد از مؤسسات و بانک‌های داخلی و خارجی
 4. مشخص شدن سهم، دارایی و حق و حقوق هر فرد در اصل و چارچوب قانونی
 5. قابلیت شرکت در مناقصه‌های دولتی، شرکتی و خصوصی که ارزش بالایی برای افراد در هر زمینه دارد
 6. توانایی استخدام افراد زبده و حرفه‌ای، به دلیل تمایل افراد به کار کردن در شرکت‌ها معتبر
 7. جلوگیری شدن از فروپاشی شرکت و تیم در صورت خروج یکی از افراد شرکا به وسیله جایگزین کردن اشخاص
 8. بالا رفتن اعتبار شهرت کسب و کاری و همین‌طور ارزش افزوده به، شرکت، خدمات و یا محصولات در آن
 9. اطلاع رسانی درست موارد مهم به ادارات خاص مثل اداره مالیات
 10. جلوگیری از اختلافات داخل شرکت و خارج شرکت در حیطه کسب و کاری
 11. و …

بیشتر بخوانید : ثبت شرکت در باغ فیض

دلایل بسیار متعددی وجود دارد که باعث می‌شود شما ترغیب شوید تا کسب و کارتان را ثبت شرکت در تهران ویلا کنید که در این مقاله نمی‌گنجد تمام آن‌ها را برای شما بگوییم.

گروه ثبتی پارس حساب : این شرکت علاوه بر ثبت شرکت ، خدماتی مانند : ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی و … انجام می دهد. اگر شما قصد ثبت شرکت در تهران ویلا و سایر خدمات را دارید می توانید با شرکت ما تماس بگیرید. شما می توانید از راه زیر با شرکت ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 02165278449

ثبت شرکت سهامی خاص در تهران ویلا

این نوع شرکت نیز بسیار در ایران رایج است و همان‌طور که از اسمش پیداست به این معنی است که، سهامی خاصی در آن ایجاد می‌شود. به این شکل که برای ایجاد پروژه و ثبت شرکت در تهران ویلا در حوضه مسئولیت محدود، افراد و شرکا بایستی به اندازه کلی راه اندازی شرکت که می‌خواهند راه اندازی کنند سرمایه داشته باشند و فردی را به عنوان رئیس شرکت یا نماینده انتخاب کنند. در حین ثبت شرکت هم بایستی حدود 35 درصد آر مبلغ کل شرکت آماده باشد. در این حالت هر کسی از شرکت به ثبت رسیده و فعال، سهامی معین دارد که مسئولیت و حقوق آن را مشخص می‌کند.

ثبت شرکت سهامی عام در تهران ویلا

ثبت شرکت سهامی عام در تهران ویلا ، همانند سهامی خاص است اما کمی با تفاوت. به این شکل که اشخاصی که این نوع شرکت را ثبت می‌کنند همانند شرکت سهامی خاص شرایطی مشابه اما با سهام‌های منقسم شده بیشتر است. و افراد عام می‌توانند از این شرکت نسبت به شرایط موجود بر آن سهامی را به مبلغ تعیین شده بخرند. حال افرادی می‌توانند در اینجا مبلغ بیشتری به این شرکت بدهند و سهام بیشتری از آن را به خود تعلق دهند.

ثبت شرکت تعاونی در تهران ویلا

در این نوع ثبت شرکت در تهران ویلا ، به این شکل است که حداقل 51 درصد از کل مبلغی تعیین شده توسط اعضا تیم ویا شرکت تامین می شود. در صورت مقدور بودن کل مبلغ تامین شود بهتر است. سپس بویسله سازمان ها ، بانک ها ، موسسات و … بدون در اختیار گرفتن سهامی از آن شرکت ، به آن ها وام بی بهره اما در مشروط مضاربه ، مساقات و … به آن ها وام و آن ها تامین مالی می کنند.

بیشتر بخوانید : ثبت شرکت در شهریار

ثبت شرکت تضامنی در تهران ویلا

این نوع شرکت معمولاً فی مابین دو نفر ثبت می‌شود که شرایط و شرط‌های دیگری بین آن‌ها ایجاد می‌شود. به این شکل است که هر یک از مؤسسین این شرکت در صورت بروز مشکل و یا بالا آمدن بدهی، موظف است که به طور 100 درصد خسارت وارده را بپردازد. با خود میگویید که چرا افراد این نوع شرکت‌هایی را ثبت می‌کنند. خب این نوع شرکت‌ها را معمولاً بانک موسسات مالی می‌زنند تا اعتماد مردم را به خود جلب کنند تا مشتریان بیشتری را جذب کنند. از طرفی همان‌طور که از اسمش پیداست، به معنی تضامنی است. به این شکل هر فرد ضامن فرد دیگر می‌شود و همین‌طور شخص مقال آن به خود. به طور کلی مردم در این نوع شرکت‌ها بیشتر و با خیالی آسوده‌تر سرمایه گذاری می‌کنند تا از اینکه در صورت بروز مشکل پولشان به طور کامل به آن‌ها باز پرداخت می‌شود.

ثبت موسسه در تهران ویلا

برای درک بهتری شما از ثبت شرکت در تهران ویلا این نوع از شرکت ها باید مثالی زده شود. پس دقت کنید. در نظر داشته باشید شرکت هایی که در بالا نامبرده شدند ، مردن برای فقط امور تجاری و اقتصادی ثبت شرکت نمی کنند و مکن است که این ثبت شرکت در تهران ویلا ، به امور ادبی ، آموزشی ، علمی و … بپردازد. به طور کلی میتواند برای منافع اقتصادی باشد و هم غیر اقتصادی. موسسات از جمله شرکت هایی هستند که برای امور غیر تجاری مورد ثبت و ایجاد قرار می گیرد و میتوانند در نام و حوزه های ، کانون و بنگاه و انجمن و … باشد و از طرفی این نوع شرکت ها هم میتوانند از سمت دولت مالکیت داشته باشند و هم به صورت شخصی.

گروه ثبتی پارس حساب : این شرکت علاوه بر ثبت شرکت ، خدماتی مانند : ثبت برند ، اخذ کارت بازرگانی و … انجام می دهد. اگر شما قصد ثبت شرکت در تهران ویلا و سایر خدمات را دارید می توانید با شرکت ما تماس بگیرید. شما می توانید از راه زیر با شرکت ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 02165278449

مدارک لازم برای ثبت شرکت در تهران ویلا چیست؟

مدارک مورد نیاز بر هر کدام از ثبت شرکت‌ها در تهران ویلا ، متفاوت است و شما می توانید به را اطلاعات کامل و بیشتر به مقالات مرتبط آن در سایتمان مراجعه کنید. ولی در تمامی این موارد برای متقاضیان حقیقی باید کپی کارت ملی و شناسنامه و متقاضیان حقوقی آگهی آخرین تغییرات شرکت را که برابر با اصل شده است به وکیل و نماینده قانونی خود ارائه دهند. سپس همچنین اخذ سوء پیشینه برای هیئت مدیره، مدیرعامل و گواهی عدم اعتیاد برای مدیر عامل از الزامات می‌باشد. از سوی دیگر در مورد موضوعات فعالیت که نیاز به اخذ مجوز دارد می‌بایست موافقت اصولی و یا مستندات خود را در هنگام ثبت ضمیمه مدارک شرکت نمایند. در قسمت زیر به طور خلاصه‌وار تمام موارد را آورده ایم .

بیشتر بخوانید : ثبت شرکت در گیشا

  • کارت ملی برابر اصل کلیه سهامداران
  • فتوکپی برابر اصل شناسنامه شرکا و مدیران
  • تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در 2 برگ و تکمیل آن و امضا ذیل تقاضانامه
  • شرکت نامه 2 برگ و تکمیل آن و امضا ذیل شرکت نامه توسط کلیه سهامداران
  • اساسنامه 2 جلد و امضا ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه سهامداران
  • صورت جلسه مجمع عمومی مؤسسین و هیئت مدیره 2 نسخه که به امضا سهامداران و بازرسین رسیده باشد
  • اخذ و ارائه‌ی مجوز در صورت نیاز
  • تأییدیه هیئت مدیره اشخاص حقوقی سهامدار، مبنی بر غیر دولتی بودن آن
  • معرفی نامه نمایندگان، در صورتی که سهامداران و اعضا هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند و ارائه تصویر روزنامه رسمی آگهی تأسیس یا آخرین تغییرات آن
  • گواهی عدم سوء پیشینه برای کلیه اعضا

بیشتر بخوانید : ثبت شرکت در شهرک غرب