ثبت شرکت در چیتگر

این منطقه در حال حاضر به‌ عنوان یکی از قطب‌های گردشگری کلان‌ شهر تهران به شمار می‌رود و در حومه و اطراف این شهر قرار گرفته‌ است. منطقه چیتگر تهران از سمت شمال به ارتفاعات البرز می‌رسد و از شرق به منطقه ۵ شهرداری تهران دسترسی دارد. این منطقه از سمت غرب به وردآورد شمالی می‌رسد و جنوب آن نیز به سمت تهرانسر است. منطقه ۲۲ در تهران دارای ۴ ناحیه است و از ۱۲ محله به‌ وجود آمده است.

وجود ۲۸ شهرک با مساحت تقریبی ۶۲۰۰ هکتار، این منطقه از کلان‌شهر تهران را منحصر به‌ فرد می‌سازد. از این میزان مساحت، در حدود ۱۳۰۰ هکتار، فضای سبز است. افرادی که به‌ دنبال این هستند تا بدانند منطقه چیتگر تهران کجاست، لازم است به این نکته توجه داشته باشند که منطقه ۲۲، از نظر جغرافیایی از بزرگ‌ترین مناطق کلان‌ شهر تهران به شمار می‌رود و چیتگر، یکی از محله‌های موجود در این منطقه است.

بیشتر بخوانید : باسکول قسطی ، خرید باسکول با شرایط اقساطی

شماره تماس : 02165229319 

مراحل ثبت شرکت در چیتگر

ثبت شرکت، به شرکت اعتبار خاصی می بخشد و موجب ایجاد تمایل بیشتری به همکاری می گردد. در واقع، ثبت شرکت نوعی رسیدگی است که متصدیان امر انجام می دهند تا معلوم شود آیا برای بوجود آوردن این شخصیت حقوقی دقت های لازمه شده و مقررات رعایت گردیده یا خیر؟هر گاه شرکت به ثبت برسد، قراردادهای منعقده بین شرکا رسمی بوده و بعد ها هیچ یک نمی توانند مانند اسناد غیر رسمی از وجود شرکت نامه و اساسنامه  و سایر تصمیماتی که به ثبت می رسد اظهار بی اطلاعی نموده و یا به ایراداتی که درباره ی اسناد غیر رسمی ممکن است وارد نمود استناد نمایند.

ثبت انواع شرکت ها در چیتگر

1- ثبت شرکت سهامی عام در چیتگر :

حداقل شرکا در شرکت سهامی عام 5 نفر است.حداقل سرمایه پانصد هزار تومان  و حداقل هیات مدیره یا مدیران 5 نفر و مسئولیت شرکا به میزان مبلغ اسمی سهام هر شریک می باشد.

2- شرکت سهامی خاص در چیتگر :

حداقل شرکا در شرکت سهامی خاص 3 نفر است.حداقل سرمایه صد هزار تومان  و حداقل هیات مدیره یا مدیران 3 نفر و مسئولیت شرکا به میزان مبلغ اسمی سهام هر شریک می باشد.

بیشتر بخوانید : ثبت شرکت در شهریار

3- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در چیتگر :

حداقل شرکا در شرکت سهامی خاص 2 نفر است.برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد و حداقل هیات مدیره یا مدیران 1 نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکا به میزان سهم الشرکه هر شریک می باشد.

4- ثبت شرکت تضامنی در چیتگر :

در شرکت تضامنی حداقل شرکا 2 نفر است ،برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد،حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکا نامحدود است و هر شریک مسئولیت کامل دارد.

5- ثبت شرکت نسبی در چیتگر

حداقل شرکا در شرکت نسبی 2 نفر است.برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد و حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و  مسئولیت شرکا به نسبت سهم الشرکه هر شریک می باشد.

6- ثبت شرکت مختلط سهامی در چیتگر

در شرکت مختلط سهامی حداقل شرکا 2 نفر است ،برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد،حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکای ضامن نامحدود و شرکای سهامی به میزان مبلغ اسمی هر شریک می باشد.

بیشتر بخوانید : فروش باسکول ارزان

7- ثبت شرکت مختلط غیر سهامی در چیتگر

در شرکت مختلط غیر سهامی حداقل شرکا 2 نفر است ،برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد،حداقل هیات مدیره یا مدیران یک نفر یا بیشتر و مسئولیت شرکای ضامن نامحدود و شرکای غیر سهامی به میزان سهم الشرکه می باشد.

8- ثبت شرکت تعاونی در در چیتگر

حداقل شرکا در شرکت تعاونی 7 نفر است.برای حداقل سرمایه محدودیتی وجود ندارد و حداقل هیات مدیره یا مدیران 3 تا 7 نفر و  مسئولیت شرکا در صورت سهامی بودن به میزان مبلغ اسمی هر سهامدار و در صورت غیر سهامی بودن با توجه به تراضی شرکا در اساسنامه می باشد.

ثبت شرکت در در چیتگر

شماره تماس : 02165229319