خرید شرکت در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر

پارس حساب

بسیاری از افراد، برای رها شدن از دردسر هایی که برای ثبت شرکت وجود دارد، اقدام به خرید شرکت در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر می کنند. یعنی به جای این که شرکتی را به ثبت خود درآورند، از شرکت‌های ثبت شده ای که وجود دارد استفاده می کنند. در این مقاله به اقدامات لازم برای خرید شرکت در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر، مزایا و خرید انواع شرکت‌ها پرداخته می شود.

خرید شرکت در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر

گاهی بعضی از شرکت‌ها خواهان ادامه ی فعالیت خود نیستند، و بجای انهدام و نابودی شرکت خود، قصد فروش آن را می کنند. از طرفی دیگر برخی از افراد قصد ثبت کردن شرکت را دارند، اما به دلیل پروسه ی طولانی مراحل ثبت، اقدام به خرید شرکت‌های آماده و یا شرکت‌های دارای رتبه بندی در شهرقدس و فردیس می کنند.
افراد با خریدن شرکت می توانند اعضای هیئت مدیره را خودشان انتخاب کرده و مدیریت شرکت را به نام خود ثبت کنند.
البته قبل از خرید شرکت در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر باید نکات و مسائلی را رعایت کنند و اطلاعات کافی را درباره ی خرید داشته باشند.
قوانین هریک از شرکت‌ها با دیگری متفاوت بوده و دانستن تفاوت انواع شرکت‌ها کمک شایانی در انتخاب خرید، به شما ارائه می دهد.
برای خرید انواع شرکت ها، عوامل بسیاری تاثیرگذار می‌باشد، مثل؛ بدهی‌های مالیاتی، داشتن کد اقتصادی، مکان و محل ساخت، مدت تاسیس، میزان کارکرد آن ها، رتبه بندی شرکت‌ها و بسیاری از مسائل مهم دیگر … اگر بخواهم برای شرکت‌ها قیمتی و ارزش قائل شویم، باید بدانیم که این عوامل در تعیین قیمت گذاری‌ها تأثیر گذار است.

مزایای خرید شرکت آماده در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر

1) یکی از مزایای مهم در خرید شرکت آماده در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر این است که می توان در زمان و البته در هزینه‌ها صرفه جویی نمود.
2) برای خرید شرکت در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر، نیازی به گرفتن کد اقتصادی نیست. چون این کد، قبلا توسط مؤسس قبلی شرکت تعیین شده است.
3) همچنین نیازی به گرفتن گواهی مالیات نخواهید داشت زیرا این گزینه هم از قبل ثبت شده است.
4) لزومی ندارد تا برای خرید شرکت، گواهی عدم سوء پیشینه داشته باشید.
5) بدون از دست دادن زمان که برای ثبت شرکت طی می شود و دارای مراحل پیچیده نیز می باشد، شما صاحب دارایی‌های شرکت می‌شوید.
6) احتیاج به گرفتن مجوز برای شرکت ندارید، زیرا این مجوز قبلا گرفته شده است.
7) در هنگام خرید شرکت در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر، اگر آن شرکت دارای کارکرد خوبی بوده و پیشینه ی درخشانی داشته باشد، شما برای کسب و کار خود جدید پس از خرید، می توانید از این موضوع بهره کافی را ببرید.

خرید انواع شرکت ها در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر

شرکتها دارای 8 نوع هستند :
شرکت سهامی عام‌
شرکت سهامی خاص
شرکت با مسئولیت محدود
شرکت تضامنی
شرکت مختلط غیرسهامی
شرکت مختلط سهام
شرکت نسبی
شرکت تعاونی

می باشند، که بین این دو نوع شرکت، مورد دوم “شرکت با مسئولیت محدود” از استقبال بیش تری برخوردار است. زیرا مراحل ثبت آن ساده تر و زمان آن کوتاه تر می باشد. گاهی برای خرید، این گونه شرکت‌ها پیشنهاد می شود.
درباره ی نوع اول “شرکت با سهامی خاص” به دلیل پیچیده تر بودن مراحل ثبت و همچنین طولانی و سخت تر بودن مراحل ثبت نسبت به نوع دوم، گاهی موسسین برای ثبت شرکت باید ماه‌ها زمان بگذارند. این شرکت دارای رتبه بندی و مناقصات می باشد. که اگر قصد فرد از خرید، مشارکت در مناقصات باشد، می‌تواند برای خرید این نوع از شرکت‌ها اقدام نماید.

مدارک لازم برای خرید شرکت در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر

1) باید مدارک مربوط به شرکای قدیم و هم چنین شرکای جدیدی که شما انتخاب می کنید، را بررسی کرده و هویت‌ها مشخص گردند.
2) کپی روزنامه ی رسمی که تاسیس شرکت در آن آگهی شده الزامی است.
3) کپی آخرین تغییرات شرکت باید در دسترس باشد.
4) اگر در هر صورتی بخواهید، تغییراتی در کارکرد شرکت، مثل “تغییر دادن آدرس” اعمال کنید، باید کپی این تغییرات را آگهی کرده و از آن نگهداری نمایید.

سخن پایانی

در پایان می توان بیان کرد که اگر وقت و زمان کافی برای ثبت شرکت ندارید، ولی میخواهید از مزایای شرکت‌ها و هم چنین توسعه بخشیدن به سرمایه‌های خود در آینده بهره ببرید، می توانید به راحتی و به لحاظ قانونی برای خرید شرکت در شهرقدس، فردیس، رباط کریم و اسلامشهر اقدام نمایید.
دقت کنید که در زمان خریداری، حتما شرکتی را انتخاب کنید که با حوزه ی فعالیت شما یکی باشد. زیرا باعث می شود که در آینده، پیشرفت هایی را تجربه کنید. و البته توصیه می شود که در هنگام خرید حتماً یک کارشناس به همراه خودتان داشته باشید تا شما را در انتخابی صحیح، راهنمایی نماید.