ثبت شرکت صفادشت

ثبت شرکت صفادشت

در این بخش از سایت پارس حساب با شما هستیم با بحث ثبت شرکت صفادشت. اگر به دنبال ثبت شرکت در صفادشت هستید حتما با موسسه پارس حساب تماس حاصل نمایید. آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

از ويژگي هاي شهر صفادشت مي توان دو زيارتگاه امامزاده بي بي سكينه (س) خواهر امام رضا(ع) و امامزاده حمزه (ع) از نوادگان امام موسي كاظم (ع) را نام برد؛ به همين دليل سالانه هزاران نفر از مشتاقان و شيفتگان جهت زيارت به اين شهر سفر مي كنند. موقعيت اقتصادي بخش صفادشت به جهت برخورداري از شهرك صنعتي مصوب با ۶۰۰ كارخانه و كارگاه صنعتي ،‌۳۰ واحد كشاورزي ،‌۵۰ واحد دامداري و مرغداري و ۵ هزار هكتار اراضي كشاورزي و ۸۵۰ هكتار باغ مطلوب به نظر مي رسد .

به طوري كه وجود شهرك صنعتي صفادشت و شركت هاي فعال آن موجب كاهش جمعيت بيكار شهر شده است. ساختار سياسي و اجتماعي حاكم بر بخش صفادشت شامل داوزده اداره و سازمان اداري از جمله بخشداري، دفتر امام جمعه و ستاد نماز جمعه ،‌ شهرداري ، شوراي شهر، اداره هاي برق ،‌گاز ، كار و خدمات اشتغال ، مخابرات ، تربيت بدني ، كلانتري، دفتر كميته امداد ، حوزه و پايگاه هاي بسيج ، دفترخانه اسناد رسمي و دفتر ازدواج و طلاق، چهار شعبه بانك عامل(تجارت-ملي- صادرات – مهرايران) و دو شعبه صندوق قرض الحسنه است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

ثبت شرکت در صفادشت به چه شکل است؟

روند کلی ثبت شرکت صفادشت نیز مثل دیگر مناطق ایران بوده و اگر شما در این شهرک صنعتی قصد ثبت شرکت دارید می توانید با ما تماس حاصل نموده و سوالات خود را بپرسید. آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

بعد از شرکت های سهامی، شرکت با مسئولیت محدود از متداول ترین انواع شرکت های تجاری در ایران می باشند. در ایران تاریخ ایجاد و رسمیت یافتن این نوع شرکت ها در حقیقت از سال 1311 به بعد است.
این نوع شرکت در انگلستان و آلمان رواج کلی دارد و در ابتدا در انگلستان شناخته شده و بعداَ در آلمان و سپس در ایتالیا در اواخر قرن هیجدهم رسمیت یافته است.بعد از آن ها سویس و سایر ممالک اروپا آن را قبول نمودند ولی در فرانسه خیلی دیر و در اوائل همین قرن عنوانی قانونی پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید : آموزش آنلاین اسکالپ سر

شرکت مسئولیت محدود

طبق ماده ی 94 قانون تجارت،شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد،فقط تا میزان سرمایه ی خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است.شرکت با مسئولیت محدود،مانند سایر شرکت های تجارتی،دارای شخصیت حقوقی است.(ماده ی 583 ق.ت)

شرکت با مسئولیت محدود به عنوان یک شخص حقوقی می تواند دارای کلیه ی حقوق و تکالیفی شود که قانون برای افراد قایل است.مگر حقوق و تکالیفی که بالطبیعه،فقط انسان ممکن است دارای آن باشد.تصمیمات شرکت به وسیله ی مقاماتی که به موجب قانون یا اساسنامه صلاحیت اتخاذ تصمیم دارند،اتخاد می شود.

سرمایه ی شرکت با مسئولیت محدود می تواند به صورت نقدی یا غیر نقدی باشد.لیکن طبق ماده ی 96 موسسین این گونه شرکت ها موظفند که کل سرمایه ی نقدی را تادیه و کل سرمایه ی غیر نقدی را نیز تقویم و تسلیم کنند.

ثبت شرکت صفادشت

ثبت شرکت اندیشه