ثبت تغییرات شهریار

اگر قصد ثبت تغییرات شرکت خود را دارید می توانید با خیال راحت امور مربوطه را به ما بسپارید. گروه پارس حساب به صورت تخصصی در زمینه ثبت تغییرات شهریار و دیگر شهرهای غرب استان تهران همچون ملارد، اندیشه و صفادشت فعالیت می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این صفحه را مطالعه کنید و با ما تماس بگیرید. برای ثبت تغییرات شهریار با ما تماس بگیرید.

ثبت تغییرات شرکت شهریار

یک شرکت پس از ثبت، می تواند تغییراتی را در مواردی از اساسنامه و یا هر آنچه مربوط به شرکت است ایجاد کند. منظور از تغییرات و تصمیمات شرکت ها،تمامی تغییرات و تصمیمات شرکت است که طی مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده یا در جلسات هیأت مدیره بنا به ضرورت هایی صورت می گیرد. اگر قصد ثبت تغییرات شرکت در شهریار را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید. آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

بیشتر بخوانید : اسکالپ سر

ثبت شرکت ملارد

اگر قصد ثبت شرکت ملارد را دارید گروه ثبت شرکت پارس حساب بهترین گزینه برای شماست. شما با استفاده از مشاوره رایگان ما میتوانید در منطقه ملارد شرکت خود را ثبت کنید و همچنین کلیه مراحل ثبت شرکت خود را به ما بسپارید. گروه پارس حساب با سابقه فعالیت حدود یک دهه در منطقه ملارد دارای تجربیات کافی در زمینه ثبت شرکت، ثبت تغییرات و کلیه خدمات مربوطه می باشد. همین الان با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

بهترین مرجع ثبت شرکت ملارد

بدون شک اگر به دنبال بهترین مرکز برای ثبت شرکت ملارد هستید. گروه پارس حساب می تواند بهترین گزینه برای انتخاب شما باشد. از مزایای ثبت شرکت ملارد میتوان گفت:

_هر گاه شرکت به ثبت برسد،قراردادهای منعقده بین شرکا رسمی بوده و بعد ها هیچ یک نمی توانند مانند اسناد غیر رسمی از وجود شرکت نامه و اساسنامه  و سایر تصمیماتی که به ثبت می رسد اظهار بی اطلاعی نموده و یا به ایراداتی که درباره ی اسناد غیر رسمی ممکن است وارد نمود استناد نمایند.
_شرکت می تواند منشاء آثار و اعمال و مصدر معاملات و روابط مالی و اقتصادی بشود.
_در موقع انحلال یا ورشکستگی با مقررات خاصی به وضع مالی شرکت رسیدگی می شود.

ثبت تغییرات شرکت در ملارد و اندیشه

اگر در شهرهای ملارد و اندیشه هستید می توانید از خدمات ثبت تغییرات شرکت در ملارد و اندیشه گروه پارس حساب استفاده نمایید. لازم به ذکر است که در اینجا برای شما انواع تغییرات یک شرکت را عنوان کنیم:

 • تغییر محل اصلی شرکت.
 • افزایش یا کاهش سرمایه.
 • افزایش یا کاهش تعداد اعضای هیأت مدیره.
 • ایجاد یا انحلال شرکت یا شعب.
 • تغییر یا الحاق موضوع شرکت.
 • تصویب ترازنامه حساب سود و زیان شرکت.
 • تغییر اساسنامه و قوانین شرکت.
 • نقل و انتقال شرکت.

ثبت تغییرات شرکت در صفادشت و شهر قدس

از دیگر شهرهای تحت پوشش این موسسه، صفادشت و شهر قدس می باشد. اگر قصد ثبت تغییرات شرکت در صفادشت و شهرقدس را دارید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت به شرح زیر می باشد:

 • کپی برابر اصل مدارک شناسایی تمام شرکای جدید.
 • اصل مدارک شناسایی افرادی که خارج می شوند و حضور اشخاص خروجی در دفاتر اداره ثبت شرکتها جهت امضاء.
 • لیست شرکا با میزان سهامشان.
 • کپی روزنامه آخرین تغییرات شرکت و هیأت مدیره.
 • کپی اساسنامه شرکت.
 • حضور تمامی شرکا و مدیر در صورت انحلال شرکت.

پارس حساب در چه مناطق دیگری ثبت تغییرات شرکت را انجام می دهد؟

علاوه بر مناطقی که در بالا ذکر شد، موسسه پارس حساب در شهرهای رباط کریم ، پرند ،  پرندک ، اسلامشهر ، چهاردنگه ، گلگون ، آدران ، فردیس ، هفت جوی ، صبا شهر ، گلستان ،  باغستان ،  خادم آباد ، قلع میر ، سیمین دشت ، فتح ، تهرانسر ، جاده مخصوص ، وردآورد نیز خدمات ثبت تغییرات شرکت را به شما عزیزان ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید : پخش رنگ

ثبت تغییرات شرکت چقدر زمان می برد؟

مدت زمان ثبت تغییرات در حالت معمولی و پروسه عادی به مدت ۱۰ روز کاری به طول می انجامد، هزینه ثبت تغییرات بسته به تعداد صورت جلسات برای شرکت های مختلف متغیر است و بسته به نوع تغییراتی که می خواهد اعمال شود و بسته به نوع شرکت متغیر است. همچنین به محتوا و مواردی که در روزنامه رسمی منتشر شده نیز بستگی دارد.

این موضوع را در نظر بگیرید که ثبت تغییرات و پیگیری شخصی آن پروسه ای با مدت زمان طولانی خواهد شد می توانید برای سرعت بخشیدن به این به امر به موسسه پارس حساب مراجعه کنید زیرا اقدام از طریق پارس حساب سرعت انجام و رسیدگی به پرونده را بسیار سریعتر می کند.

عبارات مرتبط: ثبت تغییرات شرکت شهریار , ثبت تغییرات شرکت ملارد , ثبت تغییرات شرکت اندیشه , ثبت تغییرات شرکت صفادشت

ثبت شرکت شهریار