اخذ کارت بازرگانی شهریار

یکی دیگر از خدمات موسسه پارس حساب، اخذ کارت بازرگانی در شهریار و شهرهای غرب تهران همچون ملارد، اندیشه، صفادشت و … می باشد. برای این منظور پس از مطالعه این صفحه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. برای اخذ کارت بازرگانی شهریار با ما تماس بگیرید.

اخذ کارت بازرگانی در شهریار

مطابق قوانین گمرکی کشور،کارت بازرگانی مجوزی است که دارنده ی آن،اعم از شخص حقیقی و حقوقی می تواند با داشتن آن،اقدام به تجارت در عرصه واردات و صادرات کالا کند.در ایران تنها بازرگانانی می توانند در واردات و صادرات فعالیت نمایند که دارای کارت بازرگانی باشند. اگر قصد اخذ کارت بازرگانی در شهریار را دارید میتوانید با کارشناسان خبره موسسه ثبتی و حقوقی پارس حساب تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که این کارت توسط شعب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در تهران یا شهرستان ها به نام متقاضیانی که واجد شرایط  باشند صادر می گردد.

اخذ کارت بازرگانی در ملارد و اندیشه

صدور کارت بازرگانی موکول به آنست که اصولاَ بازرگان موسسه ی خود را در دفتر ثبت تجارتی ثبت کرده و دارای دفاتر پلمپ شده ی تجارتی باشد و عضویت اتاق بازرگانی محل خود را نیز قبول کرده باشد.در مورد شرکت های تجارتی کارت بازرگانی به نام مدیر مسئول شرکت صادر می شود. اگر صد اخذ کارت بازرگانی در ملارد و اندیشه دارید میتوانید با ما تماس بگیرید.

شرایط دریافت کارت بازرگانی برای اشخاص حقیقی

– سن بالای ۲۳ سال و مدرک حداقل دیپلم

متولدین سال‌های ۱۳۳۷ و قبل از آن با مدارک فوق‌دیپلم و کمتر از آن، با ارائه کپی مدرک تحصیلی نیاز به کارت پایان خدمت ندارند.

متولدین سال‌های ۱۳۲۸ و قبل از آن با ارائه کپی مدرک دکترا نیاز به کارت پایان خدمت ندارند.

– ۲ برگ اصل اظهارنامه ثبت‌نام در دفاتر بازرگانی (با امضای متقاضی کارت بازرگانی) که به گواهی اداره ثبت شرکت‌ها رسیده باشد

– اصل و کپی گواهی پلمپ دفاتر از اداره ثبت شرکت‌ها

– اصل و کپی گواهی عدم سوءپیشینه که زمان صدور آن ۶ ماه بیشتر نگذشته باشد. (این گواهی را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی می‌توانید دریافت کنید)

– اصل و کپی مفاصا حساب مالیاتی موضوع ماده ۱۸۶ قانون مالیات‌های مستقیم مبنی بر بلامانع بودن صدور کارت بازرگانی

– اصل کارت ملی مدیرعامل جهت برابر با اصل کردن و ۲ سری کپی از پشت‌روی آن

– سه قطعه عکس شش در چهار رنگی، سال جاری

– اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان جهت برابر با اصل شدن و دو سری کپی پشت‌ورو

موسسه پارس حساب در چه مناطق دیگری خدمات اخذ کارت بازرگانی را ارئه می دهد؟

علاوه بر مناطقی که ذکر شد، موسسه ثبتی و حقوق پارس حساب در شهر های صفادشت ، رباط کریم ، پرند ،  پرندک ، اسلامشهر ، چهاردنگه ، گلگون ، آدران ، فردیس ، هفت جوی ، صبا شهر ، گلستان ،  باغستان ،  خادم آباد ، قلع میر ، سیمین دشت ، فتح ، تهرانسر ، جاده مخصوص ، وردآورد نیز خدمات اخذ کارت بازرگانی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

عبارات مرتبط: اخذ کارت بازرگانی در شهریار , اخذ کارت بازرگانی در ملارد , اخذ کارت بازرگانی در اندیشه , اخذ کارت بازرگانی در صفادشت

ثبت طرح صنعتی شهریار

ثبت برند شهریار