فروش نرم افزار سپیدار در شهریار و اندیشه و ملارد و صفادشت

برای خرید نرم افزار سپیدار در شهریار و اندیشه و ملارد و صفادشت و گلگون و کرج و شهرک صنعتی و شهر قدس با شماره های شرکت پارس حساب تماس حاصل فرمایید.

یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین نظام‌های آموزشی در کشور جهت ورود به بازار کار، سازمان فنی و حرفه‌ای می باشد. هدف از این آموزش‌ها افزایش سطح دانش، تخصص و مهارت‌های کاربردی هنرجویان است.
با توجه به اهمیت آموزش های کاربردی در مدارس فنی حرفه ای، یادگیری نرم‌افزارهای مالی برای هنرجویان رشته حسابداری در کتب درسی، امری اجتناب ناپذیر است. بنا به توصیه مدرسان و صاحب نظران این حوزه، نرم افزار سپیدار همکاران سیستم به عنوان گزینه‌ای مناسب و کاربردی جهت آموزش در مدارس فنی و حرفه‌ای انتخاب شد.

خرید نرم افزار سپیدار

براساس بررسی‌های وزارت آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، موافقت شد تا نرم‌افزار سپیدار با قرارگیری در متن کتب درسی دوره دوم متوسطه، از آغاز سال تحصیلی جاری (سال تحصیلی ۹۶-۹۵) به هنرجویان رشته‌ی حسابداری تدریس شود. بر همین اساس قراردادی میان سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و گروه شرکت های همکاران سیستم، منعقد گردید.

برای خرید نرم افزار شپیدار در شهریار و اندیشه و ملارد و صفادشت و گلگون و کرج و شهرک صنعتی و شهر قدس با شماره های شرکت پارس حساب تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید : وکلا در دبی