شرکت حسابداری در کرج

یکی از اساسی ترین دغدغه‌های کارفرمایان جهت انتخاب یک حسابدار کاربلد این است که او واجد شرایط این مسئولیت و دارای ویژگی‌های بخصوصی باشد تا توجه و اطمینان مدیر مجموعه را جلب کند. با توجه به حساسیت زیاد و محرمانه بودن اطلاعات مالی شرکت که باید در اختیار حسابدار قرار بگیرد، لازم است که پیش از برون سپاری حسابرسی مالی شرکت به شرکت حسابداری در کرج، بعضی موارد مانند اعتبار و رضایتمندی مشتریان از کار با موسسه کاملا بررسی شود. پارس حساب یکی از همین شرکت‌های حسابداری مطمئن می‌باشد که تمامی امور مالی شرکت و خدمات حسابرسی را بر عهده می گیرد.

شرکت حسابداری در کرج

بررسی وظایف حسابدار

حسابدار، اولین کسی است که بعد از مدیرعامل شرکت به تیم کاری می‌پیوندد؛ در اصل یک کسب و کار موفق و بزرگ بدون حسابدار پایدار نمی‌ماند. از طرف دیگر، پیچیده بودن قوانین مالی و حسابداری موسسات، مدیریت شخت نیروی انسانی فعال در حوزه حسابداری و امور مالی، اغلب کسب و کارها را به طرف برون سپاری مسائل مربوط به حسابرسی و مراجعه به شرکت‌های تخصصی حسابداری و دریافت مشاوره از آن‌ها هدایت کرده است.

ما در شرکت حسابداری در کرج، با بهره گیری از افراد متخصص و کاربلد و با تکیه بر تجربه خود در ارائه خدمات مربوط به مشاوره حسابداری به شرکت‌های بزرگ، آماده ارائه خدمات حسابرسی برای کسب و کار شما هستیم. خدمات حسابداری ارائه شده توسط پارس حساب، به شکل‌های گوناگون و در سطوح متنوع از نظارت بر اسناد و صورت‌ مالی تا انجام کامل امور حسابداری می‌باشد. فقط ضمن صحبت با مشاوران کاربلد شرکت حسابداری در کرج بهترین نوع خدمات حسابداری و حسابرسی برای موسسه خود را دریافت می‌کنید.

 خدمات شرکت حسابداری در کرج

شرکت حسابداری به موسسه‌ و مجموعه‌ای گفته می‌شود که به شکل تخصصی به ارائه خدمات حسابداری و مالی می‌پردازد و چالش های مالی دیگر شرکت‌ها را به طور تخصصی بررسی می‌کند. یک شرکت حسابداری معتبر با توجه به زمینه تخصصی خود، همه ابزارهای مورد نیاز جهت انجام امور حسابداری یک شرکت را دارد و وقتی امور حسابرسی مجموعه کاری خود را به یک شرکت تخصصی حسابداری می‌سپارید و از او کمک می‌گیرید، این شرکت مسئول همه امور مربوط به حسابداری کسب و کار شما خواهد بود.

شرکتی که خدمات مربوط به حسابداری ارائه می‌دهد، مسئول تمام مدارک و صورت‌های مالی شما بوده و عواقب اشتباهات صورت گرفته در امور مالی نیز بر عهده آن شرکت خواهد بود، با این وجود باید در نظر داشته باشید که وقتی مالی خود را به یک شرکت تخصصی و مورد اطمینان حسابداری می‌سپارید، احتمال بروز اشتباه در حسابرسی بسیار بسیار کم می‌شود. اما تمامی این‌ موارد بستگی به سطح و نوع خدمات حسابداری‌ دارد که از شرکت حسابداری در کرج دریافت می‌کنید.

شرکت حسابداری در کرج

 بررسی نوع خدمات حسابرسی شرکت در کرج

یکی از خدمات مهم شرکت پارس حساب، ارائه‌ی تمامی خدمات مربوط به حسابرسی است که در دو زمینه داخلی و مالی انجام می‌شود. در این پروسه به شکل اختصاصی به بررسی کامل و ارزیابی درصد کارآمدی انواع منابع درون سازمانی می‌پردازند و هدف نهایی از این کار افزایش دادن مقدار کارایی و استفاده  بهینه از امکانات درون کسب و کار می باشد که در نهایت از دیدگاه اقتصادی و مالی سبب کاهش یافتن ریسک در شیوه عملکرد و عملیات مجموعه، سازمان یا موسسه می‌شود.

مشاوره امور مالی توسط شرکت حسابداری در کرج

یک مشاور امور مالی و مالیاتی، به همه قوانین مالیاتی مسلط می‌باشد و بر شیوه استفاده از انواع تخفیف‌های مالیاتی و راهکارهای قانونی کم کردن مالیات مسلط است. مورد قابل اهمیت دیگر، اشتباهاتی می‌باشد که سبب بالاتر رفتن بدون علت میزان مالیات‌های تکلیفی یا تعیین نا عادلانه مالیات از سمت بازرسان خواهد شد.

با توجه به تنوع کار در تمامی بنگاه‌های اقتصادی و بروز شدن قوانین مالیاتی مربوط به آن‌ها، ما در پارس حساب می‌توانیم، مشاور مالی و مالیاتی مناسبی برای شما باشیم و روش‌هایی کاربردی را ارائه نماییم تا از رقبای خود در عرصه کاریتان پیشی بگیرید.

تنظیم دفاعیه و لوایح مالیاتی در پارس حساب

ارائه یک لایحه و دفاعیه مالیاتی بدون هیچ ‌نقصی، می‌تواند برای تغییر مقدار مالیات تعیین‌شده به شخص مالیات دهنده کمک بزرگی باشد، به همین دلیل در نوشتن انواع اظهارنامه‌ها یا لوایح دفاعیه مالیاتی به وسیله اشخاص حقوقی، طرح دعاوی و یا کیفری و ارائه آن به مقامات قضایی، نیاز است که شرکت حسابداری مواردی را رعایت نماید و در نوشتن یک دفاعیه مالیاتی توانمند بوده و از فنون لایحه نویسی مالیاتی اطلاع داشته باشد.

شرکت حسابداری در کرج با تنظیم لوایح و انواع دفاعیه‌های مالیاتی به شما کمک می‌کند تا به راحتی از حق و حقوق مالی خود دفاع کنید و کارشناسان امور مالیاتی را از عملکرد مجموعه خود آگاه کنید.

تحریر دفاتر قانونی از خدمات شرکت حسابداری در کرج

یک دفتر قانونی حسابرسی، شامل دو نوع دفتر روزنامه ودفتر کل می‌باشد که به منظور تهیه اظهارنامه‌های مربوط به عملکرد مجموعه در طول یک سال مالیاتی انجام می‌شود. این دفاتر دارای اهداف متفاوتی هستند و همچنین شیوه ثبت رویدادهای مالی در آن‌ها هم با یکدیگر متفاوت می‌باشد.

هر موسسه یا بنگاه اقتصادی که ملزم به ارائه دفاتر قانونی است، باید کلیه عملکرد خود را به شکل روزانه در دفاتر ثبت کند و به سازمان امور مالیاتی ارائه کند. با توجه به وجود پیچیدگی‌های کلی در انواع خدمات حسابداری و وجود حساسیت بالا در نوشتن آن‌ها، باید از قبل برای استفاده از این دفاتر امور مالیاتی آموزش کامل دیده باشید. در حالت کلی، نوشتن دفاتر قانونی روند پیچیده­‌ای نیست ولی به علت اجباری بودن مطابقت در نگارش دفتر روزنامه و دفتر کل با آیین­‌نامه‌ها، نیازمند صرف زمان طولانی و دانش حسابداری می‌باشد.

شرکت حسابداری در کرج

بهترین شرکت حسابداری در کرج

شرکت حسابداری پارس حساب، به‌عنوان یک موسسه حسابداری قادر به ارائه خدمات مربوط به حسابداری در تمامی سطوح به شرکت‌ها می‌باشد. این شرکت معتبر حسابداری با داشتن نیروهای باسابقه و تخصص بالا در عرصه خدمات حسابداری در موسسات، هم‌اکنون به‌عنوان یکی از مورد اطمینان ترین موسسات رسیدگی به امور مالی کشور شناختهٔ می شود که توانسته در طول  سالیان طولانی، نظر اعتماد شرکت‌های مختلف خود را جلب نماید و تجربه سال‌ همکاری طولانی با این موسسات را از سر بگذراند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دریافت مشاوره از پارس حساب می‌توانید با ما تماس بگیرید.