رتبه بندی شرکت شهریار

اگر به دنبال مرجعی برای انجام خدمات شرکت خود مثل رتبه بندی هستید، تا انتهای این صفحه را مطالعه کرده و با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم. برای رتبه بندی شرکت شهریار با ما تماس بگیرید.

رتبه بندی شرکت در شهریار

رتبه بندی یک نوع معیار صلاحیت گذاری بر اساس استانداردهای تعریف شده است.به عبارتی دیگر،رتبه بندی شرکت های پیمانکاری،بررسی میزان توانایی شرکت(بر اساس نفرات و سوابق آن ها، تجربه ی کاری و توان مالی) است که طبق ضوابط و آیین نامه هایی که توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی نهاد ریاست جمهوری مصوب می شود انجام می گیرد. شما می توانید موارد مربوط به رتبه بندی شرکت در شهریار را به موسسه پارس حساب بسپارید. کارشناسان ما آماده ارائه راهنمایی های لازم به شما عزیزان می باشند.

رتبه بندی شرکت در ملارد و اندیشه و صفادشت

موسسه پارس حساب به صورت تخصصی روی رتبه بندی شرکت در ملارد و اندیشه و صفادشت فعالیت می کند. از دیگر مناطقی که تحت پوشش فعالیت موسسه پارس حساب می باشد می توان به شهر های رباط کریم ، پرند ،  پرندک ، اسلامشهر ، چهاردنگه ، گلگون ، آدران ، فردیس ، هفت جوی ، صبا شهر ، گلستان ،  باغستان ،  خادم آباد ، قلع میر ، سیمین دشت ، فتح ، تهرانسر ، جاده مخصوص ، وردآورد اشاره کرد.

رتبه بندی شرکت و اخذ گرید چگونه است؟

به طور کلی رتبه بندی شرکت و اخذ گرید مقیاسی برای تعیین میزان صلاحیت شرکت ها برای انجام پروژه ها و مناقصات بر اساس سوابق کاری اعضا و توان فنی اعضای شرکت است که این رتبه توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری انجام و داده می شود.

داشتن رتبه برای اشخاص حقیقی و حقوقی الزامی است و باعث شناخته شدن در بین رقیبان و افزایش اعتبار آن ها می شود. شرکت ها از نظر سازمان فنی و عمران استاندار، به شرکت های پیمانکاری و مشاوره ای تقسیم بندی می شوند.

چه شرایطی برای اخذ رتبه بندی نیاز است؟

برای این منظور ابتدا باید شرکت موردنظر توسط سازمان ثبت شرکت، ثبت شود و سپس مطابق با ضوابط شرایط لازم برای تعیین صلاحیت در رتبه بندی را به دست آورد. این شرکت نباید هیچگونه سوء پیشینه ای داشته باشد و مدیران آن نباید شغل دولتی داشته باشند. همچنین هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت، باید سابقه کار مرتبط داشته باشند و درنهایت امتیاز مدرک تحصیلی پرسنل و هیات مدیره محاسبه شود. در صورت رسیدن امتیاز به حدنصاب، گواهی رتبه برای شرکت مذکور صادر می شود.

عبارات مرتبط: رتبه بندی شرکت در شهریار , رتبه بندی شرکت در ملارد , رتبه بندی شرکت در اندیشه , رتبه بندی شرکت در صفادشت

اخذ کارت بازرگانی شهریار