ثبت شرکت فردیس کرج

ثبت شرکت فردیس کرج چگونه است؟

اگر به دنبال ثبت شرکت فردیس کرج هستید این نوید را به شما می دهیم که گروه ثبتی پارس حساب، صفر تا صد موارد مربوط به ثبت شرکت را برای شما عزیزان انجام می دهد. برای این منظور با  شماره های پارس حساب تماس بگیرید. آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

بافت فردیس منطقه اغلب فرسوده است و به زمان پیروزی انقلاب باز می‌گردد. رهبر انقلاب در گفته‌های خود بارها از محله فردیس یاد کرده‌اند. این محله امروزه دارای زیرساخت‌های خوبی است تا جایی که ۳ درصد از ساخت‌وساز کشور در سال ۸۳ در فردیس بوده است. به دلیل قدمت دیرینه و جمعیت انبوه فردیس، خانه‌های ویلایی در حال تبدیل‌شدن به آپارتمان‌ها هستند.

فردیس کرج دارای یک خیابان اصلی است که این خیابان دارای پنج فلکه می‌باشد. به ترتیب فلکه اول میدان پانزده خرداد، فلکه دوم میدان هفده شهریور، فلکه سوم میدان استقلال، فلکه چهارم میدان آزادی و فلکه آخر میدان جمهوری اسلامی را شامل می‌شوند. بالاترین نرخ قیمت خانه و مغازه متعلق به فلکه دوم و سوم می‌باشد.

از مهم‌ترین مراکز اصلی خرید محل فردیس می‌توان به پاساژ آویژه واقع در فلکه اول، پاساژ کویتی واقع در فلکه دوم و پاساژ و مرکز کامپیوتر بعثت واقع در فلکه سوم اشاره کرد. بازار میوه و تره‌بار نیز بیشتر در بازار مرکزی فلکه دوم و بازار کوثر دایر است. بعضی از ساکنین فردیس برای برطرف کردن نیازهای خود به کرج می‌روند و اقلام موردنیاز خود را از آنجا تهیه می‌کنند.

مراحل ثبت شرک در فردیس

شما برای ثبت شرکت فردیس کرج همان مراحلی را پیش رو دارید که برای ثبت شرکت در هر منطقه دیگری باید انجام دهید. ابتدا شما را دعوت می کنیم که با مطالعه مطالب روی سایت اطلاعات خود را برای ثبت شرکت افزایش دهید و در نهایت می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

در نام شرکت با مسئولیت محدود رعایت دو شرط واجب است:

1-کلمه (با مسئولیت محدود) بنام شرکت باید اضافه شود.
2-نام شرکت متضمن نام هیچ یک از شرکا نباید باشد.
والا قانون آن را در مقابل اشخاص ثالث،تضامنی خواهد شناخت.

تشکیل و ثبت شرکت:

تشکیل شرکت با مسئولیت محدود موکول به حدوث دو امر است:
1-شرکتنامه نوشته و امضا شده باشد.
2-سرمایه تماماَ تادیه و پرداخت شده باشد.
اهمیت تنظیم شرکتنامه معلوم است و اگر شرکتی دارای شرکتنامه نباشد اساس آن به عمل نیامده و عقد آن بسته نشده و بدون آن باطل است.راجع به سرمایه نیز چنانچه در عبارات فوق آمد طبق ماده ی 96«شرکت با مسئولیت محدود وقتی تشکیل می شود که تمام سرمایه ی نقدی تادیه و سهم الشرکه ی غیر نقدی نیز تقویم و تسلیم شده باشد».

ثبت شرکت فردیس کرج

ثبت شرکت صفادشت