ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اندیشه

گروه پارس حساب با سال ها تجربه در امور ثبتی، حقوقی و مالی اکنون خدمات مربوط به ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اندیشه را برای شما عزیزان ارائه می دهد. البته لازم به ذکر است که اندیشه تنها منطقه زیر نظر پارس حساب نیست و عزیزانی که در شهرهای ملارد ، اندیشه ، صفادشت ، رباط کریم و به طور کلی در غرب استان تهران قصد ثبت شرکت را دارند هم می توانند با کارشناسان ما تماس گرفته و موارد ثبتی خود را به ما بسپارند. تجربه ی گروه پارس حساب ضامن اجرای موفق امور ثبتی شما خواهد بود. در این قسمت با هم ۰ تا ۱۰۰ ثبت شرکت را بررسی خواهیم نمود و در انتها می توانید سوالات خود را هم از طریق قسمت مربوطه در انتهای صفحه و هم از طریق تماس با ما، مطرح نمایید. به سرعت آماده پاسخ گویی به شما خواهیم بود.

اندیشه یکی از شهرهای استان تهران در ایران است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد. این شهر دارای ۶ فاز می‌باشد و در ۲۰ کیلومتری تهران، ۳ کیلومتری شمال غربی شهریار و ۷ کیلومتری جنوب شرقی کرج قرار دارد. فاز دو، سه، چهار و پنج شهر اندیشه براساس قوانین جدید شهرسازی طراحی و ساخته شده‌است. در ابتدا شهر اندیشه به عنوان کنترل کنندهٔ سر ریز جمعیت کلانشهر تهران شروع به ساخته شدن کرد و در حال حاضر در جهت تجاری سازی پیش رفته‌است.

موسسه ثبتی و حقوقی پارس حساب  می تواند کلیه امور مربوط به ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اندیشه و دیگر شهرهای تهران همچون ملارد، شهریار، صفادشت را با بالاترین دقت و کیفیت انجام دهد. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهر اندیشه همانند مناطق دیگر تهران است و گروه ثبتی پارس حساب، صفر تا صد موارد مربوط به ثبت شرکت با مسئولیت محدود را برای شما عزیزان انجام می دهد. اگر به دنبال ثبت شرکت در این شهر هستید می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

مزایا :

 •  شرکت سهامی عام با حضور حداقل پنج سهامدار (مدیر) و شرکت سهامی خاص با حداقل سه سهامدار خاص با حداقل سه سهامدار تشکیل می گردد(مواد ٣ و ١٠٧ ل.ا.ق.ت.) در صورتی که شرکت با مسئولیت محدود با حداقل دو شریک تشکیل می شود (ماده ق.ت.).
 •  حداقل سرمایه در سهامی عام پنج میلیون ریال و سهامی خاص یک میلیون ریال به اضافه تکالیف حداقل ٣٥% نقدی کل سرمایه (مواد ٦ و ٣٠ ل.ا.ق.ت) می باشد اما درشرکت با مسئولیت محدود بدون ارائه مدارک تودیع سرمایه صرفا اقرار موسسین به میزان سرمایه و پرداخت به صندوق شرکت یا هیئت مدیره کفایت می کند. در واقع قانونگذار حداقل و حداکثری برای سرمایه شرکت مقرر نکرده است و این تقیصه موجب تضعیف حقوق طلبکاران این نوع شرکت می شود چرا که عمده تضمین طلب طلبکار سرمایه شرکت است. بنابراین لازم است که حداقل سرمایه مشخص و به میزانی باشد که تاحدودی جوابگوی طلب طلبماران باشد.
 •  در شرکت با مسئولیت محدود یک یا چند نفر مدیر موظف یا غیر موظف که ممکن است از خارج از شرکا هم باشند برای مدت محدود یا نامحدود اراه شرکت را برعهده میگرند (ماده ١٠٤ ق.ت.) در صورتی که درشرکت سهامی عام حداقل پنج نفر و در شرکت سهامی خاص حداقل سه نفر مدیر برای مدت حداکثر ٢ سال انتخاب می شوند (ماده ٣ و ١٠٧ (ل.ا.ق.ت) و ١٠٩ (ق.ت)).
 •  قلمرو آگهی ها در شرکت های سهامی با توجه به مواد (٩٧ و ٩٨٥ (ل.ا.ق.ت)) وسیعتر از شرکت با مسئولیت محدود می باشد (ماده ٢٠ ق.ت).

معایب :

 •  اگر چه تمام سهم الشرکه شرکت باید در شرکت با مسئولیت محدود در بدو تاسیس پذیره نویسی و پرداخت شود ولی این پرداخت ممکن است صوری باشد.
 •  درشرکت با مسئولیت محدود ورقه ای به نام سهم الشرکه صادر نمی گردد و هم چنین این سهم الشرکه نمی تواند به صورت اوراق تجارتی قابل انتقال اعم از با نام یا بی نام صادر گردد ولی درشرکت سهامی عام نقل و انتقال سهام کاملا آزاد بوده و در شرکت سهامی خاص این نقل و انتقال ممکن است فقط مشروط به موافقت مدیران شرکت یا مجامع عمومی سهامداران بشود.

ثبت انواع شرکت های دیگر در اندیشه

 • شرکت سهامی عام
 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اندیشه
 • شرکت دانش بنیان
 • شرکت‌ تضامنی
 • شرکت مختلط سهامی
 • شرکت نسبی
 • شرکت‌های تعاونی

درباره شرکت پارس حساب بیش تر بدانیم

شرکت پارس حساب با شعبات مختلفی که در سطح تهران دارد، علاوه بر امور ثبت برند و علامت تجاری با تکیه بر مدیران کار بلد و کارشناسان مالی قهار خود، خدمات مشاوره های مالی و مدیریتی و یکسان سازی دانش علمی مدیران و کارشناسان را نیز جهت ارائه خدمات به متقضیان دارد.

شرکت پارس حساب با در اختیار گذاشتن تجربیات کارشناسان و متخصصین خود جهت رفاه حال مشتریان و متقاضیان، خدماتی دیگر چون گواهی ارزش بر افزوده، تحریر دفاتر، نرم افزار سپیدار و اظهار نامه مالیاتی نیر برای ارائه دارد.

پس شک نکنید که با مراجعه به شرکت پارس حساب می توانید به راحتی به امور ثبتی، حسابداری و حقوقی خود رسیدگی کنید و از مشاوران و متخصصین در این زمینه یاری جویید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اندیشه

موسسه ثبتی و حقوقی پارس حساب  می تواند کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در شهر جدید اندیشه و دیگر شهرهای تهران همچون ملارد، شهریار را با بالاترین دقت و کیفیت انجام دهد. ثبت شرکت در این شهر همانند مناطق دیگر تهران است و گروه ثبتی پارس حساب، صفر تا صد موارد مربوط به ثبت شرکت را برای شما عزیزان انجام می دهد. اگر به دنبال ثبت شرکت در اندیشه هستید می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

زنبیل خرید