ثبت برند پرندک

ثبت برند پرندک با فعالیت خود در محدوده پرندک ، سعی دارد تا ارائه خدمات جهت ثبت برند یا علامت تجاری، کمک شایانی به فعالان اقتصادی در این زمینه داشته باشد.

ثبت برند پرندک با داشتن متخصصین و مشاورین در امور ثبت برند و علامت تجاری، همیشه در تلاش بوده تا شما عزیزان را در این امر یاری دهد. تا مسیری هموار پشت سر گذارید .

ثبت برند یا علامت تجاری چیست؟

ثبت برند یا علامت تجاری، به عملی گفته می شود که توسط شخص حقیقی یا حقوقی امکان پذیر است و به تجارت و بیزینس شخص یا اشخاص وجه قانونی می بخشد. در ذهن مخاطب و مصرف کننده تصویری زیبا از خود به جا می گذارد.

برند یا علامت تجاری چیست؟

برند یا علامت تجاری شامل عدد، رنگ، حروف ، علائم مناسب و مجاز و … می باشد که در صورت عدم شباهت به سایر برندها  یا علائم تجاری توسط اداره مالکیت معنوی تایید و ثبت می گردد. ما در ادامه جهت دریافت شماره ثبت برند یا علامت تجاری، توضیح بیش تری خواهیم داد.

چگونه در ثبت برند پرندک، برند یا علامت تجاری خود را به ثبت رسانیم؟

شما می توانید با مراجعه به ثبت برند پرندک با استفاده از مشاوره مشاورین، این امر را هر چه سریع تر برای خود پیش ببرید.

در ابتدا باید به  طراحی برند یا علامت تجاری خود بپردازید. در نظر داشته باشید که برند یا علامت تجاری شما نباید هیچ شباهتی با سایر برند ها و علائم تجاری موجود در بازار داشته باشد. هم چنین باید علائم مجاز استفاده شود. به طور مثال شما نمی توانید در طراحی برند یا لوگوی خود از علامت هلال احمر استفاده نمایید.

پس از طراحی برند یا علامت تجاری خود، می توانید اکنون وارد سایت اداره مالکیت معنوی شوید و مدارک مورد نیاز را به همراه اظهار نامه تقدیم سایت کنید. توجه داشته باشید که در طول تحویل مدارک، حتما در نظر داشته باشید تا مدارک را کامل و بدون نقص تحویل دهید. در غیر این صورت سایت به شما اخطار داده و مدارک را قبول نمی کند.

پس از قبول مدارک توسط سایت، باید به عدم شباهت برند یا علامت تجاری که طراحی کرده اید، با سایر برندها، دقت کنید. در مرحله استعلام اگر شباهتی وجود داشته باشد ، پرونده شما رد و گذراندن پروسه ثبت برند یا علامت تجاری شما به تعویق خواهد افتاد.

شما می توانید با مراجعه به ثبت برند پرندک کلیه این مراحل را بی دغدغه پشت سر گذارید. زیرا ثبت برند پرندک با داشتن متخصصین و مشاورین در امور ثبت برند یا علامت تجاری آماده ارائه خدمات به شما فعالان اقتصادی هستند.

باید در نظر داشته باشید، در صورتی که در طراحی برند یا علامت تجاری شما از حروف انگلیسی با فینگلیش استفاده شده است، شما باید کپی برابر اصل کارت بازرگانی خود را نیز با دیگر مدارک مورد نیاز به اداره مالکیت معنوی تحویل دهید.

ثبت برند یا علامت تجاری در ثبت برند پرندک چه مدت زمان می برد؟

ثبت برند یا علامت تجاری توسط اداره مالکیت معنوی انجام می پذیرد. این اداره تنها در یک شعبه و فقط در تهران مشغول به فعالیت می باشد. پس با در نظر گرفتن محدودیت فعالیت این اداره، کارشناسان کمی برای این اداره جهت کارشناسی مدارک فعالیت دارند.

شما هر زمانی که اظهار نامه خود را به اداره مالکیت معنوی تقدیم کنید ، در صف انتظار می مانید. این که چه زمانی نوبت شما می شود کاملا بستگی به تعداد نفراتی که زود تر از شما اقدام نموده اند، دارد. اما ثبت برند پرندک مدت زمان تقریبی بین دو تا چهار ماه را برای شما در نظر گرفته است.

پس از تایید طرح برند یا علامت تجاری و کلیه مدارک ، هم چنین اسعلامات لازم ، آگهی شما برای نوبت اول در روزنامه رسمی به مدت اعتبار یک ماهه به چاپ می رسد. این نوبت از چاپ آگهی به منزله فرصت دادن به دیگر افراد جهت ادعای مالکیت یا مشاهده تشابه با سایر برند ها می باشد.

در صورتی که در این مدت، کسی ادعایی یا شباهتی علیه برند یا علامت تجاری شما انجام نداد، آگهی شما برای نوبت دوم به چاپ خواهد رسید. چاپ آگهی در نوبت دوم به منزله ثبت رسمی برند یا علامت تجاری شما می باشد و پس از ثبت، برند یا علامت تجاری شما دارای شماره ثبت رسمی می باشد.

کلیه مشاوران ثبت برند پرندک در تمامی این مسیر شما را همراهی خواهند نمود تا علاوه بر تقدیم مدارک و اظهار نامه به اداره مالکیت معنوی ، از نقش و رد آن جلو گیری کنند و پروسه ثبت برند یا علامت تجاری را برای شما هموار سازند.

چرا برای ثبت برند یا علامت تجاری پارس حساب را انتخاب کنیم؟

موسسه پارس حساب با داشتن مشاورین و متخصصین در زمینه امور ثبتی و حقوقی ، آماده ارائه خدمات از این قبیل به شما عزیزان می باشد.

این موسسه با تکیه بر تجربه و دانش مشاوران خود در امور ثبتی، حقوقی و حسابداری ، و با داشتن نمایندگی های متعددی در اقسی نقاط تهران ،  خدمات خود را به طور گسترده ای در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

جالب است بدانید که موسسه پارس حساب علاوه بر امور ثبت برند یا علامت تجاری در زمینه های تحریر دفاتر ، گواهی ارزش بر افزوده ، اظهار نامه مالیاتی  و نرم افزار سپیدار نیز آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

پس فرصت را از دست ندهید. در صورتی که قثد دارید بیزینس یا تجارت خود را به ثبت رسانید به یکی از نمایندگی های موسسه پارس حساب مراجعه کرده و با استفاده و بهره جویی از مشاورین این موسسه، امور ثبتی و حقوقی خود را انجام دهید.

از دیگر مناطقی که موسسه پارس حساب دارای نمایندگی می باشد می توان به هفت جوی ، ورد آورد ، جاده مخصوص ، اندیشه ، ملارد ، اسلام شهر ، قلعه میر ، سیمین دشت ، فتح و … اشاره نمود.