ثبت برند قلعه میر

ثبت برند قلعه میر یکی از شعب پارس حساب در محدوده قلعه میر می باشد. این نمایندگی برای عده عزیزانی مشغول به فعالیت می باشد که تصمیم به ثبت برند یا علامت تجاری خود گرفته اند. شما اگر تصمیم گرفته اید تا هر چه زود تر برند یا علامت تجاری خود را به ثبت رسانید، می توانید از طریق ثبت برند قلعه میر اقدام نموده و از مشاوره کارشناسان بهره جویید .

موسسه پارس حساب سعی دارد با داشتن نمایندگی های متعدد جهت ثبت برند و علامت تجاری ، به کلیه فعالان اقتصادی جهت ثبت برند و علامت تجاری کمک نموده تا مسیر پیش روی خود را بدون درد سر طی نمایند.

ثبت برند یا علامت تجاری در ثبت برند قلعه میر چگونه می باشد؟

ثبت برند یا علامت تجاری تنها توسط اداره مالکیت معنوی صورت می پذیرد. لازم به ذکر می باشد که این اداره تنها یک شعبه دارد که در تهران مشغول به فعالیت می باشد . شما با تقدیم اظهار نامه و تکمیل مدارک خود در سایت اداره مالکیت معنوی، می توانید جهت به ثبت رساندن برند یا علامت تجاری خود اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید که در صورتی که برند یا علامت تجاری شما لاتین یا فینگلیش باشد، شما باید کپی برابر اصل کارت بازرگانی یا کارت عضویت بازرگانی خود را به اداره مالکیت معنوی تقدیم نمایید.

در ابتدا شما باید طرحی از برند یا علامت تجاری خود داشته باشید. این طرح شامل رنگ ، عدد ، حروف ، علائم مجاز و … می باشد. باید دقت فرمایید که برند یا علامت تجاری شما نباید هیچ شباهتی با دیگر برند ها و علائم تجاری داشته باشد. زیرا به هنگام استعلام ، طرح برند یا علامت تجاری شما رد خواهد شد و پروسه ثبت برند یا علامت تجاری شما به تعویق می افتد.

پس از تقدیم اظهار نامه به اداره مالکیت معنوی و تکمیل پرونده و استعلام از طرح شما ، در صورت بی نقص بودن مدارک و عدم شباهت با سایر برند ها ، آگهی شما با اعتباری یک ماهه در روزنامه رسمی به چاپ خواهد رسید. چاپ آگهی نوبت اول در مدت سی روز فقط به این منظور است تا در صورتی که کسی اعتراض یا حق مالکیت بر آن داشت بتواند شکایت خود را ابلاغ نماید.

در صورتی که علیه برند یا علامت تجاری شما اعتراض و مالکیتی صورت نگرفت ، آگهی شما برای نوبت دوم نیز به چاپ خواهد رسید.

ما به شما تبریک می گوییم. حال برند یا علامت تجاری شما دارای شماره ثبت رسمی می باشد. پیشنهاد می دهیم جهت طی نمودن و هموار تر شدن مسیر ثبت برند یا علامت تجاری خود حتما سری به ثبت برند قلعه میر بزنید. مشاورین ثبت برند قلعه میر کلیه راهنمایی های لازم را در خصوص ثبت برند یا علامت تجاری به شما خواهند نمود. تا احتمال رد شدن پرونده شما به حداقل برسد و شما روند ثبت برند یا علامت تجاری خود را هر چه سریع تر به پایان برسانید.

لازم به ذکر می باشد که به علت این که اداره مالکیت معنوی تنها یک شعبه و تنها در تهران دارد. تعداد کارشناسان این اداره محود می باشد. پس در نتیجه نوبت رسیدگی به پرونده شما بستگی به تعداد نفراتی دارد که چه مدت زمان زود تر از شما اقدام به تقدیم اظهار نامه نموده اند. این روند معمولا بین دو تا چهار ماه زمان بر می باشد.

در صورتی که در هنگام تقدیم مدارک به اداره مالکیت معنوی ، با اخطار سایت متوجه شدید ، امکان ناقص بودن مدارک وجود دارد. در صورتی که پرونده شما به علت نقص مدارک رد شود ، شما باید مدت زمان بیش تری را در انتظار بمانید. پس با در نظر گرفتن حساس بودن تقدیم مدارک ، می توانید از مشاورین ثبت برند قلعه میر در این زمینه یاری جویید.

پس از دریافت شماره ثبت رسمی برای برند یا علامت تجاری خود، این شماره ثبت رسمی به مدت ده سال دارای اعتبار می باشد. پس از اتمام ده سال، به شما فرجه شش ماهه داده می شود تا جهت تمدید مالکیت آن اقدام نمایید.

در صورتی که این فرجه شش ماهه را از دست بدهید، امکان دارد حق مالکیت برند یا علامت تجاری از شما سلب گردد . پس بدون معطلی پس از اتمام ده سال، جهت تمدید آن اقدام نمایید.

کلیه افراد حقوقی یا حقیقی که به تجارت ، خرید و فروش یا ارائه خدمات مشغول می باشند، می توانند جهت ثبت برند یا علامت تجاری خود اقدام نمایند.

جالب است بدانید حق مالکیت شماره ثبت رسمی برند یا علامت تجاری می تواند به چند نفر نیز تعلق بگیرد که باید سهم هر شخص به صورت درصدی مشخص گردد.

چرا برای ثبت برند یا علامت تجاری خود ، ثبت برند قلعه میر را انتخاب کنیم؟

ثبت برند قلعه میر یکی از شعب موسسه پارس حساب می باشد.  این نمایندگی با داشتن کارشناسان و متخصصین در کلیه امور ثبتی ، مالی و حسابداری سعی دارد تا مسیر ثبت برند با علامت تجاری را برای شما هموار تر سازد.

هم چنین لازم به ذکر می باشد که موسسه پارس حساب علاوه بر ارائه خدمات ثبت برند یا علامت تجاری ، دیگر خدماتی چون اظهار نامه مالیاتی ، تحریر دفاتر ، گواهی ارزش افزوده و نرم افزار سپیدار برای شما عزیزان دارد.

شما با مراجعه به ثبت برند قلعه میر می توانید از مشاوره رایگان موسسه پارس حساب استفاده نموده و به روند پرونده ثبت برند یا علامت تجاری خود سرعت بخشید.

موسسه پارس حساب کلیه امور حسابداری و مالی شما را نیز انجام خواهند داد. پس در صورتی که در امور حسابداری و مالی نیز دچار مشکل شده اید ، می توانید با مشاورین ثبت برند قلعه میر در میان بگذارید.