ثبت برند فردیس

شرکت ثبت برند فردیس، شرکتی فعال و پویا در زمینه برندینگ می باشد که با کادر توانا و ماهر خود در این حیطه و شاخه های مرتبط ، مهیا برای خدمت رسانی به شما بزرگواران صاحب کسب و کار است.

با استفاده از خدمات ثبت برند فردیس ، بیزینس شما شروع به قدم گذاشتن در جهت توسعه روز افزون و ثمر بخش خواهد گذاشت.

با برقراری ارتباط و حضور در شرکت ثبت برند فردیس از آخرین و به روزترین راهکار های توسعه کسب و کار در قالب برندینگ اطلاع خواهد یافت.

حال با هم به معرفی کلی برند و اهمیت ثبت برند و خدمات ثبت برند فردیس می پردازیم تا با دید وسیع تری به پرداخت این موضوع برسیم.

ریشه تاریخی برند

از نظر تاریخی ، واژه “مارک” به روزهایی بر می گردد که چوپان علامت هایی را بر روی گوسفندان خود قرار می دهند تا آن ها را از اموال سایر چوپان ها تشخیص دهد. این کار با قرار دادن آهن گرم در برابر گوسفندان انجام شد تا یک مارک منحصر به فرد در آن ها سوزانده شود. اصطلاح “مارک (brandr)” ، یا “سوزاندن (to burn)” ، “برند ( brand)” شد. وقتی این عمل گسترده شد ، یک راننده به نام ساموئل ماوریک تشخیص داد که دیگر نیازی به قرار دادن مارک بر روی گوسفندان او نیست زیرا همه افراد دیگر چنین می کردند. بنابراین ، اصطلاح “maverick” وارد واژگان شد.

اما تعریف امروزی برند!

برند نماد یا کلمه های منحصر به فردی است که برای نشان دادن یک تجارت یا محصولات آن به کار می رود. پس از ثبت نام ، آن نماد یا مجموعه ای از کلمات توسط هیچ سازمان دیگری برای همیشه قابل استفاده نیست ،  تا زمانی که در کار خود باقی بماند و مدارک و هزینه های مناسب پرداخت شود. با گذشت زمان ، علائم تجاری با نام یک شرکت مترادف می شوند ، بنابراین حتی لازم نیست که یک نام را ببینید تا یک تجارت خاص را بشناسید. این واقعیت که ما به راحتی نماد ها و کلمات را با شرکت ها و مارک های آن ها مرتبط می کنیم یکی از بزرگترین مزیت های استفاده آن هاست. وقتی مشتری یک لوگو یا عبارت آشنا را می بیند ، آن را به رسمیت می شناسد ، که می تواند اولویت و در نهایت فروش را هدایت کند.

ثبت نام تجاری گام مهمی در جهت داشتن یک تجارت سالم و مرفه است ، به همین دلیل امیدواریم که با استناد به توانایی و دانش ثبت برند فردیس، هر چه زود تر برای این کار اقدام نمایی تا کارشناسان و مشاوران ثبت برند فردیس شما را در رساندن تا ثبت نهایی برند در حداقل زمان ممکن یاری کنند.

 ثبت برند تجاری شما هزینه زیادی ندارد اما هزینه زیادی را می پردازد. به زودی ، مردم شرکت شما را با نماد آن می شناسند و علائم تجاری نه تنها یک فرصت بازاریابی عالی است ، بلکه یک صدای امضا برای شرکت شما نیز فراهم می کند که در غیر این صورت در دریای رقبا پراکنده می شود.

با ثبت برند فردیس برای اولین بودن در حیطه کاری خود همراه شوید تا با علم و دانش متخصصان این شرکت به اهداف بلند پروازانه خود برسید.

چرا باید ثبت برند کنیم؟

 یکی از مهم ترین دلایل ثبت برند ، امکان شناسایی در فضای مجازی است. از آن جا که ما در یک دنیای دیجیتالی زندگی می کنیم ، فقط منطقی است که از آن در حد امکان استفاده کنیم. یکی از اولین کارهایی که مشتریان شما انجام می دهند جستجوی برند شما در رسانه های اجتماعی است. به همین دلیل ، با ثبت نام تجاری خود ، کسب و کار خود را بیش تر در دسترس قرار خواهید داد. نکته مهم دیگر ، فعال بودن در رسانه های اجتماعی رتبه های بالا تری و ترافیک بیش تری را به همراه دارد. مشتریان شما به احتمال زیاد کالا هایی را که شما در سایت هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام ارائه می دهید جستجو کرده و در آن جا رتبه بندی می کنند. این به نوبه خود به شما مشتریان بالقوه بیش تری می بخشد.

 یکی دیگر از دلایل ثبت برند علائم این است که  کارمندان جدید بیش تر جذب می شوند با رشد کسب و کار شما ، اجتناب ناپذیر است که نیاز به استخدام افراد بیش تری داشته باشید. داشتن یک علامت تجاری قابل تشخیص می تواند به دنبال ارتباط مثبت با شرکت شما باشد و مطمئناً افراد هم فکر جذب به شرکت شما را می کنند. این باعث می شود روند جستجوی شخصی که در تیم شما قرار می گیرد راحت تر باشد. از آن جا که نشان تجاری شما جوهر شرکت شما را نشان می دهد ، مطمئناً افرادی که می خواهند برای شما کار کنند آن را درک کرده و دوست دارند. علاوه بر این ، از آن جا که مردم نسبت به برند شما احساس مثبت می کنند ، خوشحال می شوند که در آن جا کار کنند. یک علامت تجاری یک واکنش روانشناختی مهم را ایجاد می کند که کار شما را آسان تر می کند.

 و یکی از جالب ترین علل ثبت برند این است که باعث می شود برند شما برای شما صحبت کند. اولین کاری که هر صاحب مشاغل باید انجام دهد توضیح شرکت و اهداف آن ها برای عموم است. از آن جایی که هیچ کس وقت و حوصله داستان کامل را ندارد ، اگر می خواهید کسب و کارتان موفق باشد ، باید باهوش باشید. برند تجاری به شما این امکان را می دهد تا یک پیام شخصی درباره شرکت و اهداف آن به شیوه ای جذاب تر ارسال کنید. اگر خلاق باشید ، علامت تجاری یا نماد تجاری چشم و علاقه همه را به خود جلب می کند و این امکان را به آن ها می دهد که چه نوع خدماتی را ارائه می دهید و چه چیز هایی را انجام می دهید در حالی که وقت زیادی را صرف نمی کنید .

شما می توانید با مراجعه به کلیه نمایندگی های موسسه حسابداری پارس حساب (ثبت برند فردیس) از خدمات ثبت برند بهره جویید.

بیشتر بخوانید : پاکسازی صورت آقایان

کلام آخر

در این مقاله سعی بر آن بود که با معرفی موسسه حسابداری پارس حساب ، شما عزیزان با درک مختصری از حیطه و اهمیت ثبت برند فردیس با این موسسه و نمایندگی خلاق و پویا آشنا شوید.

موسسه حسابداری پارس حساب، دارای صحت حقوقی و کادری متخصص است که خواهان رشد و تعالی کسب و کار هموطنان خود است و مشتاق خدمت رسانی با تکیه بر علم و دانش تخصصی در این زمینه می باشد.