ثبت برند صفا دشت

همه فعالان اقتصادی می توانند از طریق ثبت برند صفا دشت ، جهت به ثبت رساندن برند یا علامت تجاری خود اقدام نمایند. موسسه حساب داری پارس حساب ، با داشتن مشاورین و متخصصین در زمینه ثبت برند یا علامت تجاری ، آماده هستند تا شما عزیزان را در این مسیر همراهی کنند. ما در ادامه مراحل به ثبت رسانیدن برند یاعلامت تجاری هم چنین مدارک مورد نیاز جهت این کار را توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید تا بتوانید به راحتی و بدون نقص یا رد پرونده، برند یا علامت تجاری خود را به ثبت رسانید.

ثبت برند در ثبت برند صفا دشت چگونه صوت می گیرد؟

اگر شما جزو عده کسانی هستید که می خواهید بیزینس یا تجارت خود را گسترش دهید و در ذهن مصرف کننده بیش تر باقی بمانید ، تصمیم گرفته اید که برند یا علامت تجاری خود را به ثبت برسانید ، باید مراحلی را جهت در یافت شماره ثبت رسمی برند یا علامت تجاری خود پشت سر گذارید. شما می توانید با مشاوره ثبت برند صفا دشت ، این مراحل را بدون درد سر طی نمایید.

در ابتدا و برای شروع شما نیاز به طراحی از برند یا علامت تجاری خود دارید. این مرحله باید کاملا جدی گرفته شود . باید بدانید که نباید طراحی برند یا علامت تجاری شما شبیه به سایر برند ها یا علائم تجاری به ثبت رسانده شده باشد. نباید از علائم غیر مجاز در آن استفاده شود. به طور مثال شما نباید طراحی برند یا علامت تجاری خود از نماد و علامت اورژانس استفاده نمایید.

هم چنین علائم غیر مجاز که خلاف شئونات اسلامی باشد ، نباید در طراحی برند یا علامت تجاری استفاده شود.

لازم به ذکر است که شما می توانید در طراحی برند یا علامت تجاری خود از رنگ ها ، اعداد ، حروف و … استفاده کنید.

توجه داشته باشید که طراحی برند یا علامت تجاری بسیار حائز اهمیت می باشد. طراحی شما نباید هیچ شباهتی به سایر برند ها و علائم تجاری موجود در بازار داشته باشد. در صورت شباهت ، پرونده شما رد شده و پروسه به ثبت رسانیدن برند یا علامت تجاری شما به تعویق خواهد افتاد.

پس از طراحی برند یا علامت تجاری خود ، باید به سایت اداره مالکیت معنوی رفته و مدارک را به همراه اظهار نامه خود تقدیم کنید.

توجه داشته باشید که در حین ارائه مدارک ، نقصی وجود نداشته باشد تا شما با اخطار سایت یا عدم پذیرش پرونده رو به رو نشوید. در این مرحله می توانید از مشاورین ثبت برند صفا دشت کمک خواهید تا به ثبت رساندن برند یا علامت تجاری شما ، به تعویق نیفتد.

پس از تقدیم مدارک و ثبت درخواست خود ، شما در نوبت رسیدگی از سوی اداره مالکیت معنوی خواهید ماند. این که چه مدت در صف انتظار بررسی پرونده بمانید ، به این بستگی دارد که چند نفر زود تر از شما در خواست داده باشند .

لازم به ذکر است که اداره مالکیت معنوی ، تنها در یک شعبه و در تهران فعالیت دارد. پس تعداد کارشناسان این اداره محدود بوده و بررسی پرونده از سوی این اداره ، زمان بر خواهد بود.

در صورتی که پرونده شما رد نشود یا از سایت اخطاری نگیرید هم چنین طراحی برند یا علامت تجاری شما در صورت عدم شباهت به سایر برند ها ، شما در مدت زمانی دو الی چهار ماه ممکن است که در انتظار بمانید.

توجه داشته باشید در صورتی که در طراحی برند یا علامت تجاری خود از حروف انگلیسی یا فینگلیش استفاده کرده باشید ، باید کارت بازرگانی خود رانیز به اداره مالکیت معنوی ارائه دهید.

مشاورین ثبت برند صفا دشت در این مسیر همراه شما هستند تا کلیه نکاتی که باید جهت ثبت برند یا علاتم تجاری را رعایت کنید ، به شما گوشزد شوند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند یا علامت تجاری در ثبت برند صفا دشت

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سایت اداره مالکیت معنوی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی امکان پذیر می باشد. که در ادامه ما تمامی آن ها نام خواهیم برد.

مدارک برای اشخاص حقیقی جهت به ثبت رساندن برند یا علامت تجاری

  1. کپی برابر اصل شناسنامه
  2. کپی برابر اصل کارت ملی
  3. کپی برابر اصل کارت بازرگانی (در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)
  4. کپی مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، جواز کسب یا کارت بازرگانی و …

مدارک برای افراد حقوقی جهت به ثبت رساندن برند یا علامت تجاری

  1. کپی برابر اصل شناسنامه
  2. کپی برابر اصل کارت ملی
  3. کپی روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییراتی که در شرکت صورت گرفته است ، نباید بیش تر از دو سال گذشته باشد)
  4. کپی مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، جواز کسب یا کارت بازرگانی و …
  5. کارت بازرگانی در صورتی که از حروف لاتین در برند یا علامت تجاری استفاده شده باشد.

ثبت برند یا علامت تجاری در ثبت برند صفا دشت چه زمان انجام می پذیرد؟

پس از ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی ، برند یا علامت تجاری شما در مدت سی روز به چاپ خواهد رسید. این مدت جهت فرصت دادن به کسانی است که اگر ادعای بر آن دارد ، اعلام نمایند. در صورتی که ادعا یا اعتراضی بر برند یا علامت تجاری شما صورت نگرفت، آگهی شما برای بار دوم در روزنامه رسمی به چاپ خواهد رسید. چاپ نوبت دوم آگهی به این معنی می باشد که برند یا علامت تجاری شما به ثبت رسیده است و شما مالک آن هستید.

شما می توانید با مراجعه به ثبت برند صفا دشت و با کمک مشاورین و متخصصین ثبت برند صفا دشت، کلیه مراحل توضیح داده شده را پشت سر بگذارید. تا از رد پرونده جلوگیری شود.

ثبت شرکت در شهریار

ثبت شرکت در صفادشت