ثبت برند شهر قدس

شما هم تصمیم گرفته اید که بیزینس و تجارت خود را گسترش دهید؟ آیا می خواهید مصرف کننده و مخاطب تصویر پر رنگ تری از شما در ذهن داشته باشند؟ ما به شما ثبت برند شهر قدس را پیشنهاد می دهیم .

شما می توانید با مراجعه به ثبت برند شهر قدس با کمک مشاوران برند یا علامت تجاری خود را به ثبت رسانید. می خواهیم امروز پروسه ثبت برند یا علامت تجاری را برای شما شرح دهیم . در صورت بروز هر گونه سوال ،ثبت برند شهر قدس پاسخ شما را خواهد داد.

مراحل ثبت برند شهر قدس

در ابتدای کار باید بگوییم که حتما باید برند یا علامت تجاری خود را طراحی نمایید. در صورت مشابهت با سایر برند ها و علائم تجاری به ثبت رسانیده شده ، طراحی برند یا علامت تجاری شما رد خواهد شد.

یکی از اصولی که باید در طراحی برند یا علامت تجاری رعایت نمایید ، عدم استفاده از علائم تجاری ممنوع می باشد.

در ادامه آن را شرح خواهیم داد تا بتوانید با بررسی لازم ، برند یا علامت تجاری خود را طراحی و در ثبت برند شهر قدس به ثبت رسانید.

 • علامت هلال احمر – نشان ها – آرم های دولت ایران، پرچم رسمی ایران با علامت مخصوص جمهوری اسلام، پرچم های مربوط به دولت و کشور ایران و هر پرچم منع شده توسط دولت ایران، علامت تجاری موسسات رسمی مانند هلال احمر و صلیب سرخ ، رجاء ، همراه اول و … ، کلمات و یا عباراتی که مربوط به مقامات رسمی ایران باشد از قبیل دولتی و ایران و امثال آن، علائمی که مخل انتظامات عمومی یا منافی عفت باشد.
 • واژه های عامیانه: به عنوان مثال کلمه رایانه و یا کتاب به تنهایی قابل ثبت نیستند زیرا این کلمات واژه هایی عام برای کلیه محصولات با این نام هستند. واژه های توصیف کننده: این کلمات به منظور توصیف محصولات و اجناس به کار می روند.
 • علائم گمراه کننده: مانند ثبت علامت تجاری جهت عرضه انواع شیره خرما و انگور با تصویر زنبور عسل مردود خواهد شد. چرا که موجب تصور اشتباه و گمراهی مصرف کنندگان شده و خریداران ممکن است چنین محصولی را با تصور عسل خریداری نمایند.
 • علائم خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه: به طور کلی کلمات و تصاویر نقض کننده موازین ، هنجار های اخلاقی ، عرفی و مذهبی جامعه غیر قابل ثبت است.
 • پرچم، نشان های سلطنتی، علائم رسمی دولتی و نشان کشور و سازمان های بین المللی که نمونه آن ها به دفتر بین المللی سازمان جهانی مالکیت معنوی اعلام شده به طور معمول قابل ثبت نیستند مگر این که مجوز مراجع صلاحیت دار بین المللی داشته باشند.

شما می توانید با در نظر گرفتن موارد نام برده شده ، با استفاده از رنگ ، حروف ، اعداد و … برند یا علامت تجاری خود را طراحی نمایید .

به منظور جلو گیری از رد پرونده می توانید از مشاورین ثبت برند شهر قدس کمک گیرید.

پس از به ثبت رسیدن برند یا علامت تجاری ، آن چه مدت اعتبار خواهد داشت؟

در صورت گرفتن استعلامات مشخص، و در صورت تایید  پرونده ، و عدم رد آن ، برند یا علامت تجاری شما با اعتباری  سی روزه در روزنامه رسمی به چاپ خواهد رسید. این مدت زمان داده شده به این منظور داده می شود تا در صورتی که کسی ادعایی بر آن داشت یا مشابهتی با سایر برند ها یا علائم تجاری به ثبت رسیده ، دید، اعتراض نماید.

اگر در مدت اعتبار سی روزه شخصی ادعایی بر آن نداشت و اعتراضی صورت نپذیرفت ، آگهی شما برای بار دوم به چاپ خواهد رسید. تبریک می گوییم ، چاپ دوم آگهی شما به این معنی است که برند یا علامت تجاری شما به ثبت رسیده و اکنون شما مالکیت آن را بر عهده دارید.

در صورتی که می خواهید مدارکی کامل به اداره مالکیت معنوی تقدیم نمایید تا با اخطار سایت یا رد پرونده مواجه نشوید ، حتما سری به ثبت برند شهر قدس بزنید .

ثبت شرکت در شهریار

ثبت شرکت در صفادشت

مدارک مورد نیاز جهت به ثبت رساندن برند یا علامت تجاری

مدارک اشخاص حقیقی

 1. کپی برابر اصل شناسنامه
 2. کپی برابر اصل کارت ملی
 3. کپی برابر اصل کارت بازرگانی (در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)
 4. کپی مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، جواز کسب یا کارت بازرگانی و …

مدارک افراد حقوقی

 1. کپی برابر اصل شناسنامه
 2. کپی برابر اصل کارت ملی
 3. کپی روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییراتی که در شرکت صورت گرفته است ، نباید بیش تر از دو سال گذشته باشد)
 4. کپی مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، جواز کسب یا کارت بازرگانی و …
 5. کارت بازرگانی در صورتی که از حروف لاتین در برند یا علامت تجاری استفاده شده باشد.

چرا ثبت برند شهر قدس؟

موسسه حسابداری پارس حساب ، با داشتن سال ها تجربه در امر ثبت برند یا علامت تجاری می تواند راهنمای خوبی برای عده کسانی باشند که به تازگی قصد دارند برند یا علامت تجاری خود را به ثبت رساند .

ثبت برند شهر قدس، یکی از نمایندگی های موسسه حسابداری پارس حساب می باشد که با داشتن مشاوران و متخصصین در این زمینه، آماده ارائه خدماتبه متقاضیان و فعالان اقتصادی می باشد .

از دیگر فعالیت های موسسه حسابداری پارس حساب می توان به تنظیم لایحه مالیاتی ، انجام امور مالیاتی ، هیئت بدوی ، دفاع مالیاتی ، امور حسابداری داخلی ، اظهار نامه عمل کرد ، انجام کلیه امور حسابداری ، نرم افزار سپیدار ، تهیه صورت های مالی و … اشاره نمود .

شما در صورت نیاز به کلیه خدمات نام برده شده می توانید به ثبت برند شهر قدس که یکی از نمایندگی های موسسه حسابداری پارس حساب می باشد ، مراجعه نمایید و از مشاوران ثبت برند شهر قدس چاره جویی کنید.