ثبت تغییرات شهریار

رویای خود را بسازید و برند خود را متولد کنید. در این راه ما همراه شما هستیم. انجام کلیه خدمات ثبت برند در شهریار و مناطق غرب تهران همچون ملارد، اندیشه، صفادشت و شهر قدس توسط کارشناسان خبره موسسه ثبتی و حقوقی پارس حساب. در ادامه با ما همراه باشید. منتظر تماستون هستیم. برای ثبت برند شهریار با ما تماس بگیرید.

ثبت برند در شهریار

بعد از ثبت شرکت با توجه به نوع فعالیت خود به احتمال زیاد نیاز به ثبت برند و علامت تجاری کسب و کار یا خدماتی که عرضه می کنید نیز پیدا خواهید کرد. شما می توانید از خدمات ثبت برند شهریار موسسه ثبتی و حقوقی پارس حساب استفاده نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. برند به انگلیسی با عنوان قانونی نشان تجاری یک طرح ،نماد ،عبارت،نام و … است که ارائه دهنده خدمات با فروش محصول خاصی است که به وسیله آن از سایر محصولات مشابه متمایز می شود. نشان تجاری یا برند همان چیزی است که مخاطب ،صفات و ویژگی های آن را با دیدن ،شنیدن ،حس کردن و……… به صورت ذهنی ،دیداری و یا شنیداری در ذهن و قلب خود تداعی می کند.

ثبت برند در ملارد و اندیشه

شما عزیزان همچنین می توانید از خدمات ثبت برند در ملارد و اندیشه موسسه ما استفاده نمایید. کارشناسان ما به طور تخصصی در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.هر برند یا علامت تجاری ار طریق حصول اطمینان از حقوق انحصاری برای شناختن کالا ها و خدمات و یا اجاره دادن به دیگران مبنی بر استفاده از آن در صورت پرداخت مبلغ ،صاحب اثر را محافظت می کند.

مدت زمان این حفاظت متفاوت است ولی آرم تجاری قابلیت تمدید شدن نامحدود توسط پرداخت مبلغ مربوطه را دارد.محافظت آرم تجاری توسط مراجع قانونی که در اکثر نظام ها اجازه متوقف کردن تخلف در این زمینه را دارند تایید می شود.از دیدگاه وسیع تر ،علائم تجاری با رسمیت بخشیدن و دادن سود  اقتصادی به صاحبان آن ها در سطح جهانی سرمایه گذاری کرده و این ابتکار را ترویج می دهد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

ثبت برند در صفادشت و شهر قدس و رباط کریم

اگر در یکی از شهرهای صفادشت ، شهر قدس و رباط کریم قصد ثبت برند را دارید، می توانید امور مربوط به ثبت را به کارشناسان موسسه پارس حساب بسپارید. پارس حساب با سال ها تجربه در زمینه امور ثبتی آماده ارائه خدمات حرفه ای به شما عزیزان می باشد.

پارس حساب در چه مناطق دیگری خدمات ثبت برند را انجام می دهد؟

پارس حساب در زمینه ثبت برند علاوه بر فعالیت در شهرهایی که ذکر شد در شهرهایی همچون رباط کریم ، پرند ،  پرندک ، اسلامشهر ، چهاردنگه ، گلگون ، آدران ، فردیس ، هفت جوی ، صبا شهر ، گلستان ،  باغستان ،  خادم آباد ، قلع میر ، سیمین دشت ، فتح ، تهرانسر ، جاده مخصوص ، وردآورد نیز خدمات ثبت برند را به شما عزیزان ارائه می دهد.

فرق برند و علامت تجاری چیست؟

نشان یا علامت تجاری (Trade Mark)، علامتی با رنگ ، شکل، حرف، شعار، آهنگ و تصاویر خاص می باشد.این نکته را همواره باید در نظر داشته باشید که نام تجاری یا برند همواره میبایست با علامت تجاری همان محصول همخوانی داشته باشد شخصی که به ثبت برند می پردازد ، این اطمینان را دارد که شخص دیگری نمی تواند از آن نام و نشان استفاده نماید.نشان تجاری تصویری است که یک شرکت یا سازمان از خود یا محصولش ، آن چنان که هست ارائه می دهد ، اما برند بعنوان هویت تجاری محصول قلمداد می شود.از جمله عواملی که در شناخت کامل یک برند موثر هستند می توان به بسته بندی، نوع ارائه ی محصول، مخاطبان محصول، کیفیت آن، تبلیغات، تجربه ها و… اشاره نمود.

عبارات مرتبط: ثبت برند در شهریار , ثبت برند در ملارد , ثبت برند در اندیشه , ثبت برند در صفادشت  , ثبت برند در شهر قدس , ثبت برند در رباط کریم

ثبت شرکت شهریار

ثبت تغییرات شهریار