ثبت برند در شهر قدس چگونه است؟

ثبت برند در شهر قدس توسط موسسه حسابداری پارس حساب بعد از تشکیل پرونده و طی کردن مراحل کارشناسی انجام می شود. هر موسسه برای انجام فعالیت ها نیازمند ثبت برند یا علامت تجاری می باشد. در شهرستان قدس با نام پیشین قلعه حسن خان نیز امکان ثبت برند شرکت وجود دارد. بر اساس ماده 2 قانون ثبت علائم و اختراعات، ثبت علامت تجاری برای تمام کسانی که در صدد ارائه محصول به بازار هستند امکان پذیر است.

ثبت برند چیست؟ برند یا نام تجاری شرکت در دنیای کسب و کار به معنای ایجاد انحصار برای کالا و خدمات ارائه شده می باشد. مراحل ثبت برند به گونه ای است که قبل از آن باید استعلام انجام شود. برای جلوگیری از اتلاف وقت در واقع نباید هیچ گونه شباهتی با برند های ثبت شده دیگر وجود داشته باشد. پارس حساب به عنوان یک موسسه ثبتی و حقوقی خدمات ثبت برند در شهرستان قدس را انجام می دهد. در حال حاضر مراحل ثبت علامت تجاری به گونه است که هر بازرگان می تواند با ورود به سامانه مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اقدام به ثبت برند کند.

برای ثبت برند در قلعه حسن خان کجا باید رفت؟

همانطور که اشاره شد تمامی مراحل ثبت برند در موسسه پارس حساب امکان پذیر است. قبل از هر چیز شما می توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان ما از تمامی مراحل ثبت علامت تجاری شرکت خود مطلع شوید. ثبت برند در ایران شامل ثبت برند فارسی و ثبت برند لاتین است. در هنگام ثبت برند باید به موارد زیر توجه کنیم:

  • انتخاب علامت تجاری یا برند
  • استعلام برند
  • هزینه ثبت برند
  • مدارک مورد نیاز برای ثبت برند
  • مراحل ثبت علامت تجاری
  • مزایای ثبت برند

ثبت علامت تجاری شرکت در ایران اجباری نیست و هر شرکت به صورت اختیاری می تواند نسبت به ثبت آن اقدام کند. اما ممکن است شرکت های دیگر علامت تجاری شرکت شما را به نام خود ثبت کنند. بنابراین توصیه می شود که علامت تجاری شرکت خود را ثبت کنید. برای اطلاع از هزینه ثبت برند در شهر قدس با کارشناسان ما تماس بگیرید.