موسسه پارس حساب به لطف تجربه چندیدن ساله خود در ثبت برند  و امور حقوقی این بار خدمات ثبت برند در باغستان را جهت ارائه به مشتریان عزیز با بالاترین دقت و کیفیت انجام می دهد. تاکنون ثبت برند و علامت تجاری در مورد سایر شهرستان های تهران صورت گرفته و پارس حساب کلیه اقدامات لازم مربوط به ثبت را به صورت کامل انجام داده است. اگر به دنبال ثبت برند در شهرستان باغستان هستید، می توانید با کارشناسان فنی ما در این مورد صحبت کرده و اطلاعات بیشتری بدست آورید.

ثبت برند در باغستان به عنوان اولین قدم قبل از ثبت و تاسیس شرکت در این بخش مرکزی از شهرستان شهریار به شمار می رود. شما می توانید با ثبت برند یا علامت تجاری خدمات خود را از سایرین به صورت کاملا متمایز نشان دهید که باعث شهرت بیشتر شرکت در منطقه باغستان خواهد شد.

برای ثبت برند در باغستان و کلیه امور مربوط به علامت تجاری در استان تهران و البرز می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان ثبت شرکت و ثبت برند پارس حساب استفاده کنید. برای مشاوره دیگر خدمات ثبتی شامل ثبت شرکت آشنایی با مراحل ثبت برند و استعلام ثبت علامت تجاری هزینه‌ های ثبت برند و شرکت، اخذ کارت بازرگانی و سایر اقدامات حقوقی می ‌توانید با شماره تماس ۰۲۱۶۵۲۷۸۴۴۹ بگیرید.

باغستان

باغستان شهری است در استان تهران ایران، این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد. جمعیت این شهردر سال ۱۳۸۵، برابر با ۵۲٫۴۶۳ نفر بوده ‌است. در سال ۱۳۷۹ خورشیدی تصمیم بر آن شد تا روستاهای سعیدآباد، مهدیه، ده مویز، خادم‌آباد، نصیرآباد، بابا سلمان، دهشاد بالا و پایین همه یک شهر شده و یک شورا داشته ‌باشند. محدوده شهر جدید باغستان از سه راه شهریار در شهر تهران تا جنوب شرقی شهر شهریار و از جنوب تا اتوبان ساوه ادامه دارد. این شهر متشکل از ۵ ناحیه می ‌باشد.

ثبت برند در باغستان

قبل از ثبت شرکت با توجه به نوع فعالیت خود به احتمال زیاد نیاز به ثبت برند و علامت تجاری کسب و کار یا خدمات قابل عرضه خود نیز پیدا می کنید. شما می توانید از خدمات ثبت برند در باغستان موسسه ثبتی و حقوقی پارس حساب استفاده نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. برند به انگلیسی با عنوان قانونی نشان تجاری یک طرح ،نماد ،عبارت، نام و غیره است که ارائه دهنده خدمات با فروش محصول خاصی است که به وسیله آن از سایر محصولات مشابه متمایز می شود. نشان تجاری یا برند همان چیزی است که مخاطب، صفات و ویژگی های آن را با دیدن و شنیدن به صورت ذهنی، دیداری و یا شنیداری در ذهن و قلب خود تداعی می نماید.

اگر فکر ثبت برند باغستان را در ذهن می پرورانید، امور حقوقی و ثبتی را به کارشناسان موسسه پارس حساب بسپارید، زیرا به لطف سوابق خوب در این زمینه مشتریان را راضی نگه داشته اند.

ثبت برند باغستان چه مزایایی دارد؟

این شهر به دلیل داشتن بافت جدید و قرار گرفتن در محیطی نسبتاً ییلاقی و خوش آب و هوا و نزدیکی به شهر تهران، می تواند افق درخشانی را از طریق ثبت کردن برند و شرکت، برای فعالان اقتصادی متصور شد. مطمئناَ این راه، بهترین و مطمئن ترین روش جهت شروع انواع فعالیت های اقتصادی می باشد.

جدا از این مسائل شما با ثبت برند در باغستان قادر به دریافت تسهیلات بانکی با کارمزد پایین خواهید شد و به راحتی چرخه تجارت و فعالیت اقتصادی خود را راه اندازی می کنید. از مزایای دیگر ثبت برند می توان به ایجاد ارزش افزوده اشاره کرد که در نهایت درآمد شرکت شما را بالا خواهد برد. همچنین برند یا علامت تجاری باعث افزایش شهرت و ماندگاری تجارت و کسب و کارتان می شود و از جهات مختلف بر اعتبار شرکت خواهد افزود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در باغستان

 

برای ثبت برند در هر کجای کشور شما نیاز به یک سری مدارک دارید که عبارتند از :

 

شخص حقیقی:

  • کپی شناسنامه
  • کارت ملی
  • کپیکارت بازرگانی
  • کپی مجوز فعالیت(جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

شخص حقوقی:

  • کپی شناسنامه
  • کارت ملی
  • کپی روزنامه ی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت(از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد)
  • کپی مجوز فعالیت(جواز تاسیس،پروانه ی بهره برداری،پروانه ی ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیت صادره از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی)

اگر شما هم به دنبال ثبت برند در باغستان می باشید، بدون درنگ با شماره های گروه “پارس حساب” تماس حاصل نمایید یا از طریق صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.