ثبت برند آدران

ثبت برند آدران، شرکتی فعال در حوزه ی ثبت برند است که با داشتن کارشناس های متبحر و ماهر در زمینه های حقوقی و تجاری و همچنین حوزه  برندینگ شما را در ثبت برند شرکت خود تا ثبت نهایی همراهی می کند.

برای این که بدانیم برند چیست و ثبت برند شرکت چه نتایجی را به دنبال دارد در ادامه همراه ما باشید. هم چنین با مراحل قانونی ثبت برند و خدمات و مشاوره ثبت برند آدران نیز آشنایی بیش تری پیدا کنید.

ثبت شرکت در شهریار

ثبت شرکت در صفادشت

برند چیست؟

 برند یا علائم تجاری عبارت است از کلمه ، طراحی ، علامت ، عبارت یا نمادی برای یک تجارت که هویت یک محصول خاص یا خدمات تجاری را مشخص می کند. علائم تجاری یک تمایز بین یک تجارت و محصولات آن است که نیاز به شناسایی و متمایز کردن تجارت یا کالای شما از سایر محصولات موجود در بازار را برآورده می کند. هنگامی که شما یک تجارت تجاری برای تجارت خود دارید، و برند شرکت خود را ثبت می کنید، هیچ کس نمی تواند تلاش کند تا از نام یا نماد شرکت شما یا هر چیزی شبیه آن استفاده کند و اگر چنین عملی انجام شود ، می توانید از نظر قانونی و حقوقی پیگیری کنید و از تجارت خود در مقابل محصولات تقلبی محافظت کنید. برند ها از تعدادی عناصر تشکیل شده اند.

این عناصر شامل: هویت، تصویر، شخصیت و فرهنگ می باشند. این عناصر در کنار یکدیگر ، ارزش یک برند در بازار را تعیین می کند.
ثبت برند آدران که یکی از نمایندگی های موسسه حسابداری پارس حساب است، با انجام بهترین و سریع ترین خدمات ثبتی مهیای خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

در حالی که مارک شما نمایانگر شهرت و تجارت شما در نگاه عمومی است ، یک علامت تجاری به طور قانونی از جنبه های برند شما که منحصر به فرد و خاص برای شرکت شما هستند ، محافظت می کند. استفاده از اصطلاح “علامت تجاری” و “مارک” به صورت متقابل گاها اشتباه است ، زیرا این تفاوت ها بسیار مهم است. هنگام در نظر گرفتن این دو ، قانون “همه اما نه همه” را به خاطر بسپارید. همه علائم تجاری مارک هستند ، در حالی که همه مارک ها علائم تجاری نیستند. در ساده ترین شکل ، نام تجاری شما تصویر شما است. این همان چیزی است که عموم مردم درباره شرکت شما می بینند و فکر می کنند. مارک تجاری جنبه خاصی از برند شما است که از حمایت قانونی برخوردار است زیرا یک شناسه منحصر به فرد برای شما است.

برند ها یا علائم تجاری می توانند کلمات یا عبارات خاصی مانند شعار ها باشند که یک بخش اساسی از برند شرکت شما هستند. آن ها می توانند لباس تجاری یا ترکیب خاصی از ویژگی های مورد استفاده برای شناسایی شما باشند ، مانند آرم ، ترکیب خاصی از رنگ ها ، شکل ها و طرح طراحی یا هر جنبه دیگری از نام تجاری شما که احساس می کنید می بایستی آن را به مشتری های خود انتقال دهید.

در حالی که یک برند یک تصویر شرکتی است که با گذشت زمان ساخته می شود و به کیفیت مشتری شهرت دارد ، اما یک علامت تجاری حمایت قانونی از نام تجاری است ، که توسط آگهی های تجاری و شرکت های ثبت برند انجام شده است. در حالی که یک مارک به شناسایی شرکت و محصولات یا خدمات آن کمک می کند ، برند ها یا علائم تجاری به جلوگیری از سرقت رقبای تصویر نام تجاری یا ایجاد هویت های تقریباً مشابه کمک می کند تا باعث ایجاد سردرگمی در بازار نشود.

در واقع با انجام ثبت برند، شما در مسیر مارک ( برند شدن) به شکلی که به برقراری ارتباطی عمیق و موثر با بازار دست یابید، گام برمی دارید و وقتی به این مرحله برسید مردم با دیدن نشان تجاری شما، تمامی خدمات یا محصولات شما و تجربه ای که در استفاده از آن داشته اند برایشان تداعی می شود.
ثبت برند آدران در راستای همین امر و رشد و توسعه ی کسب و کار شما با داشتن مشاوران و کارشناس های خبره در این حیطه آماده انجام مراحل ثبت برند شرکت شما می باشد.

ثبت برند چه نتایجی به بار می آورد؟

ثبت یک برند  علاوه بر این که از تجارت شما  حفاظت قانونی می کند، نتایج ارزنده دیگری را هم برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد. با ثبت برند آدران و بهره مندی از خدمات کارشناسانه کادر آن ، به تمامی نتایجی که ثبت برند برای شما به ارمغان می آورد خواهید رسید. در ادامه با مهم ترین مزایای ثبت برند آشنا می شویم.

وقتی کسب و کار شما یک نشان تجاری خلاقانه و متناسب با خدمات یا محصولات شما باشد آنگاه برقراری ارتباط با مشتری هموار تر می شود و این امر در کنار بازاریابی و تبلیغات موثر و حرفه ای سبب رونق کسب و کار شما می شود. در واقع یک نشان تجاری مطلوب مکمل دیگر پایه های اصول و رونق و فروش بیش تر است و از الزامات مهم یک تجارت محسوب می شود.
هم چنین داشتن یک نشان تجاری ایده آل یکی از شاخصه های حرفه ای شدن است. وقتی مردم به نشان تجاری شما نگاه می کنند یک دید کلی را در ذهن خود نسبت به خدمات یا کالاهای شم پیدا می کنند و هر چقدر این نشان متناسب تر و چشم نوار تر باشد و یا مرتبط با یک ایده ی خاص باشد، شم حرفه ای تر قلمداد می شوید.
یک برند تریخ انقضا ندارد بلکه با برقراری ارتباط با بازار و حرفه ای شدن، میزان بهره مندی از آن نیز با گذشت زمان بیش تر می شود. برآورد این سه مزیت مهم در کنار حفاظت حقوقی و معنوی شرکت که اولین نتیجه ثبت برند است، سبب جذب سرمایه گذار می شود.
تیم ثبت برند آدران با تجربه ارزنده و دانش متخصصان خود مراحل ثبت برند آدران شرکت شما را به انجام می رساند. فرایند ثبت برند به شکل اینترنتی صورت می گیرد اما در این فرایند ممکن است ناقصی مدارک یا انتخاب نام یا شکل اختلال ایجاد شود که با مشاوره ثبت برند آدران دچار این دست مشکلات نخواهید شد و پروسه ثبت برند شما در حداقل زمان ممکن انجام می شود.
هم چنین مشاوران ثبت برند آدران در زمینه برندینگ و بازایابی شما را به بازدهی هر چه بیش تر از ثبت برند شرکت خود یاری خواهند کرد.
جهت اخذ مشاوره و آماده سازی مدارک مورد نیاز با ثبت برند آدران یا دیگر نمایندگی های موسسه حسابداری پارس حساب در ارتباط باشید.