ارزش افزوده شهریار و ملارد و اندیشه

شرکت حسابداری پارس حساب تمامی خدمات مربوط به ارزش افزوده شهریار و ملارد و اندیشه را برای مشتریان خود انجام می دهد. پارس حساب به عنوان یکی از با تجربه ترین شرکت های حسابداری می تواند کلیه خدمات مربوط به ارزش افزوده را توسط متخصصین مطرح کشوری برای شما انجام دهد. ارزش افزوده يك مفهوم اقتصادي ساده است كه مي‌تواند مبناي مفاهيم پيچيده‌تر شود. ارزش‌افزوده به زبان ساده مبلغي است كه در مراحل مختلف توليد به قيمت يك محصول اضافه مي‌شود.

شهر های شهریار و ملارد و اندیشه تحت پوشش خدمات پارس حساب می باشد. از سال ۱۳۸۷که این قانون تصویب شد، همیشه این ابهام در ذهن مردم بوده که این چطور مالیاتی است و چرا یک خریدار کالا یا خدمات باید علاوه بر قیمت اصلی کالا و خدمت مالیات آن را هم بدهد.

ارزش افزوده صفادشت و شهرقدس و رباط کریم

شرکت پارس حساب علاوه بر شهرهایی که در بالا ذکر شده، خدمات ارزش افزوده صفادشت و شهرقدس و رباط کریم را نیز انجام می دهد.مردم تصور مي‌كنند كه دارند پول اضافي مي‌پردازند به همين دليل احساس خوبي به اين مدل اخذ ماليات ندارند. عده‌اي هم ممكن است در اين مدل از خريدار سوءاستفاده كنند و حتي با وجود معافيت از اين نوع ماليات، باز هم مبالغي را به ناحق از مشتري اخذ كنند. به هر صورت نياز است همه ما در مورد مفهوم ماليات بر ارزش افزوده و حتي نحوه محاسبه آن اطلاعاتي داشته باشيم تا بتوانيم تخلفات احتمالي را تشخيص دهيم. شرکت پارس حساب میتواند به طور کامل این خدمات را برای ساکنین صفادشت و شهرقدس و رباط کریم  انجام می دهد.

ارزش افزوده کرج و گلگون و شهرک صنعتی

علاوه بر مواردی که ذکر شد، اگر ساکن کرج و گلگون و شهرک صنعتی هستید هم می توانید از خدمات ارزش افزوده شرکت پارس حساب بهره ببرید. دغدغه‌اي كه هميشه در مورد پرداخت ماليات وجود داشت، بالا بودن مبلغ آن و محدوديت سرمايه توليدكنندگان و صاحبان مشاغل بود. مسئولان اقتصادي براي رسيدن به هدف برنامه سوم توسعه، تصميم گرفتند كه اصلاحي در نظام دريافت ماليات انجام دهند. به اين ترتيب بود كه این موضوع مطرح شد مطرح شد.