اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت

یکی از عمده کار هایی که هر شخص تاجر یا بیزینس من به آن می پر دازد ، اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت می باشد . اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت یکی از راحت ترین کار هایی است که می توانید به کمک مشاوران و متخصصین آن انجام دهید .

اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت یکی از نمایندگی های مجاز موسسه حسابداری پارس حساب می باشد که اکنون آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .

آیا می دانید که اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت به چه مدارکی نیاز دارد ؟ آیا می دانید انواع کارت های بازرگانی چه محدودیت هایی دارد ؟ آیا به این فکر کرده اید که با اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت می توانید به راحتی به واردات و صادرات کالا بپردازید ؟ آیا می دانید انواع کارت های بازرگانی هر کدام چه کار بردی در تجارت دارد ؟

شما می توانید جهت اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت خود ، به نمایندگی مجاز موسسه پارس حساب که در محدوده صفا دست می باشد ، مراجعه نمایید .

ثبت شرکت در شهریار

ثبت شرکت در صفادشت

کارت بازرگانی چیست و چه کار بردی در واردات و صادرات کالا و محصولات دارد ؟

کارت بازرگانی می تواند برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی صادر گردد که این کاملا بستگی به نوع کارایی کارت بازرگانی دارد . ما در ادامه به توضیح انواع کارت های بازرگانی و کارای آن ها خواهیم پر داخت .

به طور کلی هر شخصی که دارای کارت بازرگانی باشد ، می تواند به واردات و صادرات کالا های مجاز در حوزه کاری خود بپردازد.

آیا می دانید که اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت چه محدودیت هایی دارد ؟ آیا می دانید که می توانید با اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت واردات و صادرات چه کالا هایی را انجام دهید ؟ آیا می دانید شما با داشتن کارت بازرگانی در جامعه به عنوان یک تاجر شناخته می شوید ؟

در صورتی که می خواهید اطلاعات دقیق تری در مورد انواع کارت های بازرگانی و نوع کار برد آن ها به دست آورید ، می توانید یا کلیه مشاوران نمایندگی های مجاز موسسه پارس حساب مشورت نمایید .

کارت بازرگانی در چه مواردی قابل استفاده می باشد ؟

 1. صدور ویزای تجاری
 2. عضویت در اتاق بازرگانی
 3. ارتباط با تجار خارجی
 4. واردات از مناطق آزاد
 5. مبادرت به امر صادرات و واردات کالا به صورت تجاری
 6. صدور گواهی مبدا
 7. صادرات کلیه کالا های مجاز بازرگانی
 8. مبادله اطلاعات تجاری در سطح جهان
 9. شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی داخلی و خارجی
 10. مبادرت به حق العمل کاری در گمرک
 11. ثبت سفارش و ترخیص کالا

انواع کارت های بازرگانی که می توان جهت

اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت اقدامات لازم را انجام داد :

اکنون که در حال خواندن این مطلب می باشید ، قطعا نمی دانید که کارت بازرگانی به چن دسته تقسیم شده و هر کدام از آن ها به چه شخص حقیقی و یا حقوقی تعلق می گیرد. ضمن این که هر کدام از کارت های بازرگانی ، محدودیت هایی دارند . لازم به ذکر است که شما باید بسته به نوع فعالیت خود ، کارت بازرگانی مناسبی را انتخاب نمایید و جهت اخذ آن اقدامات باز مرا انجام دهید .

ما به شما توصیه می کنیم ، در این زمینه حتما با مشاوران نمایندگی های مجاز موسسه حسابداری پارس حساب مشورت نمایید .

انواع کارت های بازرگانی :

 1. کارت بازرگانی تجاری
 2. کارت بازرگانی خدماتی
 3. کارت بازرگانی موردی
 4. کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی
 • کارت بازرگانی تجاری :

کارت بازرگانی تجاری ، متعلق به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد . کلیه افرادی که دارای کارت بازرگانی تجاری می باشند ، می توانند در زمینه صادرات و واردات کالا ها و محصولات مجاز فعالیت داشته باشند .

 • کارت بازرگانی خدماتی :

کارت بازرگانی خدماتی صرفا به اشخاص حقوقی تعلق می گیرد. عده اشخاص حقوقی که می خواهند در خواست کارت بازرگانی خدماتی بدهند ، باید مجوز سرمایه گذاری با زمینه فعالیت خدماتی داشته باشند .

 • کارت بازرگانی موردی :

کارت بازرگانی موردی متعلق به اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد و تنها در زمانی صادر می گردد که فرد می خواهد کالای خود را ترخیص نماید .

 • کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی :

عده اشخاص حقوقی که می خواهند کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی خود را در یافت نماید ، باید دارای مجوز سرمایه گذاری با زمینه تولیدی باشند .

لازم به ذکر است که کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی ، صرفا برای اشخاص حقوقی صادر می گردد.

شخص حقوقی که کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی خود را در یافت نموده است ، می تواند برای تهیه مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز خود ، واردات انجام داده و پس از تولید ، کالا یا محصول خود را صادر نماید .

چرا برای اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت  ، به موسسه حسابداری پارس حساب مراجعه کنیم ؟

موسسه حسابداری پارس حساب با داشتن نمایندگی های متعدد در سطح شهر تهران و کرج ، این راحتی را برای تجار و بیزینس من های عزیز فراهم آورده است تا در کم ترین زمان و بدون صرف هزینه های زیاد ، بتوانند به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه نموده و کارت بازرگانی خود را در یافت نمایند .

در نظر داشته باشید که برای اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت ، کلیه نمایندگی های موسسه حسابداری پارس حساب ، بهترین گزینه می باشد.

ضمن این که شما با مراجعه به کلیه نمایندگی ها ، می توانید علاوه بر اخذ کارت بازرگانی خود ، بلکه برند یا علامت تجاری خود را نیز به ثبت برسانید .